Як вставити свердло.

Сама необхідна річ в господарстві - електрична дриль. Повісити вішалку або полку, вбити дюбель в цегляну стіну, відремонтувати меблі - всі ці традиційні роботи з облаштування квартири без дрилі зробити складно. Як і будь-яке складне технічний пристрій, дриль вимагає до себе уважного ставлення. А почати знайомство з цим інструментом слід з установки свердла.
Інструкція
1
Розглянемо електродриль зі зручним самозатискного патроном. Для того щоб правильно вставити в дриль свердло чи інший аксесуар, необхідно спочатку переконатися, що дриль вимкнена з електричної мережі.
2
Поставте вимикач дрилі в положення "Виключено".
3
Однією рукою міцно візьміться за задню частину патрона, а іншою рукою обертайте патрон проти годинникової стрілки. Обертати слід доти, поки патрон не розкриється, щоб у нього можна було вставити свердло чи іншу насадку.
4
Вставте свердло (насадку) в патрон до упору і закріпіть його, утримуючи задню частину патрона. Обертайте передню частину за годинниковою стрілкою до характерного клацання (в патроні спрацював замок, оберігає патрон від розкриття в процесі свердління в ударному режимі).
5
Якщо дриль не обладнана спеціальним замком, обертати патрон слід до щільного затискання свердла. Використовуйте спеціальний ключ, який вставляється в отвори по краях патрона і провертається до упору за годинниковою стрілкою.
6
Зняття свердла або насадки проводиться в зворотному порядку. Обов'язково відключайте дриль від електричної мережі при заміні інструменту.
Корисна порада
При свердлінні отворів певної глибини рекомендується заздалегідь відзначити потрібну довжину свердла, обмотавши його шматочком ізоляційної стрічки в місці, до якого буде проводиться свердління.