Як замінити лапки в тексті. Як замінити в тексті все на.

Лапки використовуються для позначення прямої мови, ними оформляються назви фірм та деяких організацій. В першому випадку для заміни лапок потрібно перестановка фрази і додаткова пунктуація.
Інструкція
1
Схема пропозиції з прямою мовою в лапках виглядає так: А: «П» - або так: «П», - а (А - текст автора, П - пряма мова). В першому випадку для зняття лапок потрібно така перестановка пропозиції, щоб вийшла схема: А: - П.Такім чином, двокрапка зберігається, а слова прямої мови переносяться на наступний абзац (рядок). Перед словами ставиться тире. Замість точки можна поставити знак або знак питання, три крапки. Пряма мова починається з великої літери.
2
У другому випадку пряма мова і слова автора пишуться в одному абзаці. Пунктуація виглядає таким чином: - П, - а.Прямая мова починається з нового рядка, перед нею ставиться тире. Після прямої мови ставиться кома і через пропуск тире. Авторський текст пишеться з маленької літери. Замість коми може стояти знак оклику, знак питання, три крапки, але ні в якому разі не крапка. Авторський текст все одно буде писатися з маленької літери.
3
В назвах юридичних та інших організацій, назвах художніх творів і творчих спілок лапки не замінюються і не опускаються.