Як завести WebMoney.

Обзавестися гаманцем у системі «Вебмані» може будь-хто в Росії та ряді інших країн. Для цього потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації в системі, ввести свої персональні дані і пройти перевірку введених вами адреси електронної пошти і при бажанні номера мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - паспортні дані.
Інструкція
1
На головній сторінці платіжної системи Webmoney клікніть на посилання «Реєстрація» .На сторінці, система запропонує вам пройти перевірку свого мобільного телефону. Це добровільна процедура, але при відмові на вас гаманець буде поширяться ряд фінансових обмежень, докладніше дізнатися про які ви можете, пройшовши за посиланням, доступною прямо в реєстраційній формі.
2
На наступній сторінці система запропонує вам ввести свої прізвище, ім'я та по батькові, адреса фактичного проживання, паспортні дані (номер і серія одним рядком без пробілів, в якому населеному пункті, коли і ким виданий), основний і альтернативний адреси електронної пошти, при наявності адреса сайта.После заповнення всіх обов'язкових полів та переходу до наступного етапу на вашу електронну адресу, вказану як основний, піде лист з кодом підтвердження.
3
Перевірте пошту. Відкрийте лист від системи Webmoney, скопіюйте код підтвердження і вставте його в спеціальне поле реєстраційній формі на сайті системи.
4
Потім, якщо ви вказали номер свого мобільного телефону, система перевірить і його. Вам повинно прийти смс з кодом підтвердження, який також вводиться в призначену для нього форму.
5
Після успішної перевірки електронної адреси і телефону система запропонує вам придумати пароль і підтвердити його в спеціальному поле.По успішне подолання цієї операції вам стане доступна сторінка, де можна створювати гаманці (в червні 2011 року були доступні в російських і білоруських рублях , доларах, євро, українських гривнях і золоті) і формувати замовлення на випуск карт, прив'язаних до счету.Логіном для входу в свій аккаунт за замовчуванням служить вашу електронну адресу, пароль ж ви придумали самі в ході реєстрації.
Зверніть увагу
Як завести WebMoney-гаманець. Шахраєві, заволодів якимсь чином, вашим гаманцем, без наявності телефону, вивести гроші на свій рахунок буде не так просто. Для більш безпечної роботи з вебмані-гаманцем типу Mini, Classic, у уникнення зломів, рекомендується використовувати простий стільниковий телефон, на який зловмисники не роблять віруси.
Корисна порада
Тому давайте в даному уроці створимо власний аккаунт і дізнаємося, як завести гаманець WebMoney для здійснення платежів через інтернет. Створити гаманець WebMoney. Відкриваємо сайт вебмані, вибираємо пункт реєстрація і вводимо потрібні дані. Не бійтеся вводити свій телефон - це не шахрайство зі зняттям грошей з рахунку, телефон потрібен для захисту Вашого аккаунта від несанкціонованого доступу.