Як впоратися з вірусами.

Кожен з нас постійно піддається небезпеці захворювання будь-якої вірусної інфекцією. Її джерелом можуть бути навколишні нас люди, укуси комах, немиті овочі та фрукти, хворі тварини. Здорова людина з міцною імунною системою менше піддається небезпеці, але багато з на не можуть похвалитися цим. Саме тому, за медичною статистикою, вірусні захворювання стоять не на останньому місці серед тих, від яких людство страждає найчастіше.
Інструкція
1
Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), епідемії яких учені відзначають практично щорічно, також небезпечні, хоча наслідки їх не такі важкі, як у інших вірусних захворювань. До сих пір проти вірусів не винайдено ефективних лікарських засобів. Ліки здатні тільки сповільнити розвиток хвороби, пом'якшити симптоми і полегшити страждання хворого. Вся боротьба з непроханими гостями - вірусами ведеться організмом самостійно. Ваше завдання - допомогти йому в цьому
2
Процес боротьби з вірусною інфекцією стимулюється при хорошому обміні речовин, тому при ГРВІ необхідно підвищити потовиділення. Якщо у вас немає проблем з серцем, то попарте ноги, добре укутати і пропотейте.
3
Захворівши, прислухайтеся до свого організму. Часто у людей пропадає апетит. Не варто насилувати себе і змушувати сьесть хоч щось. Коли організм не відволікає свої сили на травлення, йому набагато легше боротися з вірусом. Якщо під час хвороби у вас з'явився апетит, то не варто заглушати його копченим м'ясом і смаженими шкварками - у вашому раціоні повинні бути тільки легко засвоювані молочно-рослинні продукти.
4
Підтримуйте свій організм та імунну систему, щоб полегшити боротьбу з вірусами , використовуючи можливості здорового харчування. Якщо немає алергії, повністю замініть цукор медом, більше пийте під час хвороби. Вибирайте ті напої, в яких високо вміст вітаміну С - це все, що містять чорну й червону смородину, лимон компоти, морси і соки.
5
Обережно поставтеся до прийняття антибіотиків, які мають масу побічних ефектів. Приймайте їх системно, за рекомендацією лікаря. Це допоможе уникнути знищення разом з вірусами і корисної мікрофлори.
Протягом дня людина в тій чи іншій мірі піддається впливу стресових факторів, які заважають зосередитися на свій роботі і зробити її якісно. Швидко справитися з емоційним перевантаженням допоможе ряд простих заходів.
Інструкція
1
Після важкого наради або бурхливого невдоволення з боку начальства потрібно швидко повернути собі спокійний стан. Для цього стимулюйте кінчики пальців рук, в цій області знаходиться багато біологічно активних точок. Покатайте олівець в пальцях, інтенсивно потріть одну долоню об іншу, пам'ятайте в руках горіхи. Запасіться чотками і методично їх перебирайте, ці монотонні рухи заспокоюють нерви і стимулюють активні точки подушечок пальців.
2
Надмірна кількість адреналіну, яке виділяється під час стресових ситуацій, заважає зосередитися і спонукає до активних рухів. Чи не противитися природної реакції організму, дайте йому можливість впоратися з негативними емоціями за допомогою рухової активності. Вийдіть на вулицю на 10 хвилин і прогуляйтеся, це особливо ефективно в прохолодну погоду. Якщо на вулиці дуже жарко, пробіжіться декілька разів по сходах вгору і вниз.
3
Після цього зробіть собі антистресовий масаж. Протягом п'яти хвилин інтенсивно масажуйте верхню частину мочки вуха в тому місці, де вона переходить в хрящик. Масажуйте одночасно обидва вуха, інтенсивними рухами. Якщо у вас на голові немає укладки, интесивно розчісуйте голову, масаж шкіри голови викликає приплив крові до неї і допомагає швидко впоратися з непотрібними переживаннями.
4
Стародавні китайці практикували перестановку 27 предметів в кімнаті, цей метод дозволяє очистити енергію простору. Звичайно, на роботі не завжди є можливість переставити всі предмети, тільки якщо у вас є свій окремий кабінет. Якщо його немає - поміняйте місцями папки на робочому столі, витріть пил там, де прибиральниця зазвичай цього не робить. Зробіть так, що б отримати задоволення від порядку і нової обстановки. Це обов'язково позитивно позначиться на вашому внутрішньому спокої.
5
Швидко справитися з робочим перенапруженням допоможуть вправи - енергійні змахи руками, на зразок рухів крил птаха під час польоту. Так ви забезпечите приплив крові до м'язів шиї і плечового пояса. Як правило, під час бурхливих переживань ці групи м'язів відчувають перенапруження, в результаті їх спазму зменшується приплив крові до головного мозку і може початися головний біль. За допомогою цих простих рухів ви зможете уникнути негативних наслідків стресу.
6
Щоб швидко впоратися з негативними емоціями, посидьте в тиші і поміркуйте. Якщо на робочому місці шумно, включіть музику в навушниках і прослухайте улюблені композиції. Піймайте цей момент благополуччя і подумайте, що корисного ви почерпнули з даної стресовій ситуації.