Як дізнатися назву рослини. визначити кімнатних рослин.

Купуючи вподобане вам рослина, пам'ятайте про те, що потрібно знати його назва . Адже за назвою можна визначити, як доглядати за даними рослиною, який це вид, сорт або гібрид. Пам'ятайте також про те, що одна рослина в різних країнах може називатися по-різному. Ось для того щоб не було плутанини і помилок існують правила, які відповідають за міжнародні наукові назви рослин.
Інструкція
1
Дані правила прописані в «Міжнародному кодексі ботанічної номенклатури». Тут йдеться про те, що назви рослин можуть бути: повсякденними - то назва , яке прийняти в якомусь регіоні; квітникарському - назви, які прийняті людьми - професіоналами; наукові - назви, які прописані в «Міжнародному кодексі ботанічної номенклатури».
2
Знайте, що кожній рослині присвоюється найменування, яке складається з двох слів: назва роду та виду. Назва роду має свої особливості: завжди пишеться першим і з великої літери; завжди іменник в однині; не повинно бути назва м з ботанічної морфології; може складатися з декількох слів, але пишеться разом.
3
У назви виду теж свої особливості: пишеться наступним словом за родом і з маленької літери; найчастіше це прикметник називного відмінка в однині.
4
Об'єднайте всі рослини в два розділи: вищі (мохи, плауни, хвощі, папороті, голонасінні і покритонасінні) і нижчі (бактерії, водорості, гриби і лишайники). В основному всі рослини мають корінь, стебло, листя, квіти і плоди.
5
Вивчіть корінь. Він буває стрижневою (наприклад, кріп) і мочкуватий (наприклад, цибуля). А ще існують видозмінені корені (наприклад, буряк, морква).
6
Розгляньте стебло. Він буває різноманітної форми. Найчастіше зустрічається стебло округлої форми. Також буває соломиной форми (у злакових), кулястий (у кактусів). Положення стебел теж різне. В основному зустрічаються прямостоячі, бувають повзучі (суниця), виткі (дикий виноград). Дерева мають один головний стовбур. Чагарники мають кілька однакових стебел.
7
Вивчіть листя. Вони бувають прості (цільна пластина), вони зустрічаються у більшості трав'янистих, дерев, чагарників. Складні листя бувають перістосложниє (у них листя розташовані на черешке) і пальчатосожние (листочки прикріплені до одного місця).