Як підсилити гучність.

Гучна музика - обов'язковий супровід будь-якого святкового заходу. Музика покликана задати потрібний настрій і тон заходу, а якщо це свято, то вона просто зобов'язана звучати максимально голосно. Для того, щоб підсилити гучність музики, можна скористатися одним з методів, запропонованих нижче. Використанні кожного з них залежить від рівня вашої технічної та комп'ютерної грамотності.
Інструкція
1
Використовуйте будь аудіо плеєр з налаштованим еквалайзером. Для того, щоб максимізувати гучність , потрібно виставити всі значення еквалайзера на максимум. Слідкуйте за тим, щоб динамік, який ви використовуєте для прослуховування, чи не був перевантажений - іноді при таких настройках звук виходить нечітким, оскільки динамік не справляється.
2
Скачайте і встановіть редактор аудіо файлів. Для того, щоб збільшити гучність треку, необхідно використовувати ефект «Нормалізація». Також, враховуйте особливості динаміків, які ви використовуєте - у разі, якщо у вас відсутній сабвуфер для відтворення низьких частот, варто використовувати графічний еквалайзер і мінімізувати низькі частоти, збільшивши при цьому високі.
3
Використовуйте підсилювач, з'єднавши його з пристроєм відтворення і динаміками. Підсилювач може збільшити гучність музики як мінімум в два рази. Найголовніше, знову ж таки - це враховувати потужність використовуваних динаміків. Для цього попередньо протестуйте пристрої на сумісність на максимальному рівні гучності, і в разі, якщо звук проходить без спотворень - купуйте.