Як зробити орігамі тварина.

Мистецтво орігамі спочатку було винайдено в Китаї в другому столітті нашої ери, практично одночасно з винаходом паперу. Пізніше мистецтво перекочувало до Японії. Першими в цій країні, хто став створювати фігурки з квадратних аркушів, були монахи, але в 12-13 ст. майстерність стало поширюватися серед звичайного населення. Сьогодні додавання паперу відомо практично по всьому світу, але традиції залишаються загальними для будь-якої країни і стани.
Інструкція
1
Як основу орігамі -фігуркі використовується квадратний аркуш білого паперу. Ця форма символізує спокій і гармонію світобудови в цілому і майстри зокрема. В деяких випадках білий папір замінюється на кольорову.
2
В схемах виключені розрізи ножицями, розриви і склеювання. Всі маніпуляції з фігуркою засновані на згинах. Таким чином підкреслюється цілісність і самодостатність природи, майстри і творіння.
3
З паперу можна зробити практично все: одяг, зброя (природно, не бойове), прикраси і тварин. Останні є найпопулярнішою і широкою темою для новачків і майстрів орігамі .
4
Схема кожної тварини в техніці унікальна, а деякі тварини мають кілька схем і форм. Щоб зробити певне тварина, вам потрібно попередньо вибрати схему складання. Кілька сайтів, що розташовують каталогом схем орігамі , перераховані під статтею.