Як зменшити міжрядковий інтервал.

Кількість сторінок з текстом грає величезне значення, особливо при наявності конкретних вимог до оформлення документа. Якщо текст у вас вийшов занадто об'ємний, і він виходить за покладені рамки, не турбуйтеся. Достатньо лише знати, як зменшити міжрядковий інтервал , і проблема буде вирішена.
Вам знадобиться
  • Меню «Абзац», команда «Інтервал».
Інструкція
1
Для того, щоб зменшити інтервал між рядків, запустіть текстовий редактор Word. Він входить в стандартний пакет Microsoft Office. У рядку меню знайдіть розділ «Формат». Клацніть по ньому, щоб висунувся список з командами. Виберіть графу «Абзац». Всередині нового вікна клікніть по вкладці «Відступи і інтервал и».
2
Прокрутіть в нижнє поле «Інтервал». Встановіть стрілками значення інтервал а. Його можна вибрати автоматично в віконці «Міжрядковий». Для цього натисніть на відповідний формат: «Одинарний», «Полуторний», «Подвійний», «Мінімум», «Точно» і «Множник».
3
Не переживайте, якщо не знайшли відповідного значення, так як зменшити міжрядковий інтервал можна також вручну. Просто задайте потрібний розмір інтервал а в сусідніх віконцях «Перед» і «Після», або у віконці «Значення».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E5A3j1GfVLU
Зверніть увагу
Не використовуйте для зменшення інтервалу між рядками прості текстові програми «Блокнот» і "WordPad". Там немає такої функції.