Як вибрати інвертор зварювальний.

Традиційні джерела живлення дуги, такі як зварювальні агрегати, випрямлячі, перетворювачі і трансформатори, мають ряд мінусів: велику масу і габарити, мале швидкодію, значну енергоємність, вузький діапазон регулювання режимів зварювання. Більшості цих недоліків позбавлені зварювальні інвертори . Залишилося тільки вибрати підходящий для вас агрегат.
Інструкція
1
При виборі зварювального інвертора звертайте увагу на захист від коливань напруги. Рівень захисту побутового інвертора повинен бути близько 15%. Інвертор для промислових цілей повинен мати захист в 25%.
2
Хороший апарат повинен мати легко знімається металевий корпус. Це дозволяє без зусиль видаляти пил.
3
Інвертор повинен забезпечувати роботу при невеликих негативних температурах. Ці характеристики вказуються в технічному описі до апарату, на сайтах виробників і в каталогах. Враховуйте, що при різких перепадах температур на платах інвертора з'являється конденсат, що може привести до виходу приладу з ладу. Робота апарату при температурі нижче мінус 15оС може привести до згубних для інвертора наслідків.
4
Апарат повинен мати можливість зарядки для акумулятора. Важливий також запас по потужності. При роботі електродами діаметром 3 мм здобувайте інвертор для роботи електродами діаметром 4 мм - продуктивність буде вище.
5
При виборі виробника зварювального інвертора враховуйте наявність каталогів, інструкцій російською мовою. Додатковою перевагою буде доступність центрів сервісного обслуговування. Переважна кількість агрегатів на нашому ринку представлено китайськими виробниками, тому наявність сертифіката в цьому випадку практично не матиме значення.
6
До недоліків інвертора слід віднести високу чутливість до пилу, що вимагає регулярного чищення і продувки апарату. Саме тому апарат повинен бути простим в конструкції.