Як зробити крохмаль. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Для чого ж харчова промисловість виробляє крохмаль? Здавалося б, що відповідь очевидна. Наприклад, щоб приготувати будь кисіль, вам буде потрібно крохмаль. Також крохмаль використовують в приготуванні їжі, але ще його використовують у виробництві фармакологічних препаратів.
Вам знадобиться
    • Бульби картоплі
    • м'ясорубка або соковижималка
    • невелике сито і шматок бавовняної тканини (шматок марлі).
Інструкція
1
Виявляється, крохмаль є основою і сполучною елементом у виготовленні лікарських препаратів. Кількість хімічних сполук в таблетці становить приблизно 0,5 грам, все інше є крохмалем. Це обгрунтовано тим, що крохмаль легко засвоюється організмом і не викликає раздраженія.Для виготовлення крохмалю вам буде потрібно кілька бульб картоплі. Багато для приготування крохмалю в домашніх умовах використовують невеликі бульби. Це дозволяє позбутися від дрібної картоплі, який ніхто не їсть.
2
Очистіть картопля від шкірки, попередньо промийте бульби теплою водою. При чищенні картоплі бажано користуватися ножами-овочечистка. Вони дозволять вам зняти тонко і акуратно шкірку з бульб. Потім розріжте картопля навпіл або на чотири частини. Помістіть розрізаний картопля в соковижималку або м'ясорубку. Бажано встановити великий ніж і зняти дрібну сітку з м'ясорубки або соковижималки.
3
Отриману масу залийте чистою проточною водою доверху. Дайте відстоятися воді. Через деякий час м'якоть картоплі спливе, а крохмаль осяде на дно. Невеликим ситом виловіть сплив картопля, він вам більше не знадобиться. Акуратно злийте воду так, щоб осад (крохмаль) залишився на місці. Знову налийте в посуд проточної води. Дайте відстоятися. Робіть це до тих пір, поки вода не стане прозорою.