Як впоратися з нервами. хвилювання і нерви їх лікування в домашніх умовах.

День за днем на роботі і вдома ви переробляєте купу справ і, замість того, щоб розслабитися і відпочити, лежачи в ліжку, продовжуєте думати про вже минулий день і про те, як пройде наступний. З'являється хвилювання і тривога, часом навіть нічим не обґрунтована, починається депресія.
Інструкція
1
Щоб справитися з нервами , необхідно випустити накопичилися негативні емоції. Покричіть дуже голосно, киньте щось на підлогу, навіть розбийте, порвіть газету або давно обридлу книгу. Робити це краще наодинці з самим собою, а не в присутності кого-небудь. Головне, не накопичуйте гнів всередині себе.
2
Якщо вам не підходить такий метод, спробуйте дихальні вправи. Зробіть глибокий вдих носом і різко видихніть, а потім затримайте дихання наскільки це можливо і потім знову вдихніть. Виконайте це кілька разів, намагаючись збільшувати час затримки дихання. Така вправа дозволяє розслабитися і зняти нервову напругу.
3
Добре допомагають невеликі перерви в роботі. Сядьте на стілець, розслабте руки і витягніть ноги, акуратно відкиньте голову. Долічіть до десяти. Потім зробіть видих і вдих, схиляючись до колін, і на видиху повільно випрямтеся.
4
Фізичні навантаження - хороший спосіб отримати емоційне розвантаження. Займайтеся в спортзалі або намагайтеся проходити шлях з роботи до дому швидким кроком.
5
Вода прекрасно заспокоює нерви. Це може бути відвідування басейну або спостереження за рибками в акваріумі.
6
Намагайтеся контролювати і усувати фактори, які змушують вас нервувати. Плануйте ваш день таким чином, щоб рівномірно розподілити свої сили.
7
Після стресової ситуації обов'язково потрібен повноцінний відпочинок. Прийміть гарячу ванну з додаванням піни або ефірного масла. Випийте чай із трав з медом. Лягаючи спати, поставте заспокійливу мелодію або подивіться улюблений фільм.
8
Сходіть в магазин, але не за продуктами, а за новою річчю або якимись смаколиками. Безумовно, це підніме вам настрій.
9
Часто, наражаючись стресових ситуацій, багато хто відмовляється від їжі. Простіше кажучи, не хочуть їсти, поки ситуація не зміниться в кращу сторону. Однак це ще більше погіршує становище, оскільки протистояти зовнішнім впливам може тільки сильний організм.
10
Ще один спосіб, який допоможе впоратися з напругою, - заняття сексом. В процесі виділяються гормони задоволення, які надають сприятливий вплив на нервову систему, знімають напругу м'язів. Цей метод практично унікальний.
11
Звичайно, кожна людина індивідуальна, і в спробах самостійно впоратися з нервовим напруженням вдається до свого методу. Якщо ви розумієте, що в результаті стресової ситуації ваш стан здоров'я погіршується, і ви з цим не справляєтеся, обов'язково зверніться до лікаря.