Як зробити куна в домашніх умовах. Як зробити куна bp cdtyw.

Куна - це маленький японський дротик, бойову зброю, яке вимагає майстерності в поводженні з ним. Куна виготовляється з заліза без загострених країв. Його довжина зазвичай варіюється від 10 до 50 сантиметрів. В домашніх умовах можна виготовити куна декількома способами.
Інструкція
1
Спосіб перший. Паперовий. Візьміть кілька аркушів паперу формату А4. Приготуйте ножиці, клей, простий олівець, чорний і білий маркери і фарби. Складіть аркуш паперу двічі навпіл так, щоб при розрізі ножицями вийшло чотири прямокутники. По лініях згину розріжте папір.
2
Складіть кути чотирьох прямокутників з усіх боків і залиште невелику відстань між протилежними кутами. На кожному аркуші один край загніть так, як ви складаєте при виготовленні паперового літачка. Утворені фігури знову складіть навпіл на кожному прямокутнику. В результаті у вас вийдуть чотири фігури. З'єднайте їх попарно між собою.
3
Для виготовлення рукоятки куная візьміть другий аркуш паперу і простий олівець. Відріжте у всю довжину листа нешироку смугу. Покрийте клеєм поверхню олівця і спиралевидно обмотайте навколо нього заготовлену паперову смужку. Дочекайтеся повного висихання клею.
4
Для виготовлення леза візьміть дві складені з паперу фігури і склейте їх так, щоб вийшов конус у вигляді рівностороннього леза при згині двох кутів у напрямку один до одного. Після цього приклейте рукоятку куная до основи леза, залишаючи кути вільними. Після того як клей грунтовно висохне, наповніть лезо маленькими шматочками паперу, щоб воно вийшло об'ємним.
5
Таким же способом зробіть лезо з другої пари фігур. Склейте кінці і надіньте на перше лезо. Відріжте вузьку смужку паперу і зробіть кільце, прорізавши в ньому отвір. Цю конструкцію приклейте до рукоятки куная. Просушіть дротик і розфарбуйте його.
6
Спосіб другий. Дерев'яний. З дерева або фанери випиляєте японський дротик. Заточите кінці і обстругати рукоятку куная. Розведіть солоний розчин і замочіть в ньому куна. Це додасть йому фортецю і тяжкість. Після того, як дротик просочиться, дістаньте його з розчину і ґрунтовно просушіть. Покрийте куна лаком.
7
Спосіб третій. Свинцевий. Розтопіть дві свічки і зробіть зліпок куная. В парафіновий зліпок залийте гіпс. Від'єднайте парафін від гіпсової форми куная. Дочекайтеся повного висихання гіпсу. Розтопіть свинець в консервній банці над вогнем газової плити і в розплавленому вигляді залийте його в гіпсову форму. Дочекайтеся повного застигання свинцю, після чого дістаньте його з форми, обточити при помочи наждачного паперу і напилка і відполіруйте.
Наруто - один з найпопулярніших і відомих аніме-серіалів, який має масу шанувальників по всьому світу. Шанувальники аніме мріють обзавестися атрибутикою улюбленого мультфільму, і один з елементів цієї атрибутики - куна, або японський кинджал, присутній у багатьох героїв мультфільму. Щоб виготовити власний куна, не обов'язково шукати дерево або метал - ви можете скористатися звичайною папером і скласти куна в японській техніці орігамі.
Інструкція
1
Візьміть два аркуші формату А4, супер-клей, ножиці і чорний маркер, а також корпус від кулькової ручки для каркаса і кольорова гуаш.
2
Складіть лист А4 навпіл, а потім розріжте його по лінії згину, щоб отримати два прямокутних листа. Кожен лист окремо складіть також і розріжте. Після цього складіть один лист із чотирьох так, щоб у вас вийшла форма паперового літачка. Отриману фігуру зігніть навпіл, а потім ті ж дії виконайте з усіма рештою трьома прямокутниками.
3
Потім з'єднайте фігури попарно, щоб отримати дві частини леза майбутнього кинджала з загостреними концамі.Нанесіте супер-клей на корпус від кулькової ручки або на непотрібний олівець. Розподіліть його рівномірно по поверхні ручки, використовуючи обривок паперу.
4
Від другого аркуша А4, який ви підготували на початку роботи, відріжте смугу по довгій стороні. Обмотайте смугу паперу навколо олівця внахлест, щоб папір приклеїлася до каркаса. Закріпіть кінці смужки, щоб вони не відклеїлися, і залиште каркас на деякий час, щоб клей висох.
5
Поки рукоять куна сохне, склейте разом деталі леза. Спочатку склейте деталі попарно, так само, як ви їх склали у вищевказаному кроці, і натягніть одну пару деталей на каркас рукояті. Після цього дрібно наріжте залишилися фрагменти паперу і наповніть ними частина леза. Потім склейте краю.
6
Склейте другу пару деталей леза і натягніть їх на кинджал, потім загніть краю і приклейте до попередньої парі деталей.
7
Відріжте від аркуша паперу ще одну довгу смугу, закрутіть навколо пальця або будь-якого стрижня, потім зніміть і склейте в такому положенні, щоб отримати кільце. В кільці виконайте отвір, потім намажте клеєм кінчик рукояті кинджала і всуньте його в отвір кільця. Зачекайте висихання клею і для міцності обклейте рукоять ще однією смугою паперу.
8
Тепер вам залишиться тільки пофарбувати кинджал в потрібні кольори фарбами і маркерами.