Як розвинути передбачення.

Передбачення - це здатність представити один з найбільш ймовірних шляхів реалізації майбутнього. Тому що майбутнє багатоваріантно. Більшість людей сподіваються, що передчуття допоможе їм отримати однозначні відповіді на питання, що стосуються майбутніх подій. Насправді, розвиток інтуїції спрощує ухвалення рішень в сьогоденні. Саме за рахунок подання найбільш ймовірного сценарію майбутнього можна до мінімуму скоротити можливі життєві помилки, які неминуче чинить будь-який чоловік.
Інструкція
1
В першу чергу для розвитку здатності передбачення, яка різною мірою закладена в кожному з нас, навчитеся уникати логічного підходу при розгляді конкретної ситуації. Логічне мислення - вкрай корисна навичка, яким звичайної людини привчають користуватися з раннього дитинства. Але в даному випадку він буде диктувати розумні доводи, пропонувати прораховані рішення і не дозволить помітити прояв інтуїції.
2
Проводите свої тренування в такому місці, де вам ніхто не перешкодить. Знайдіть, відчуйте такий стан, коли ви зможете прислухатися до підказок підсвідомості. Для цього дуже корисно освоїти практику повного розслаблення, вміння відволіктися від будь-яких нав'язливих думок і станів.
3
Розвивайте свою фантазію, прислухайтеся до можливих проявів вашої інтуїції в різних варіантах, різними органами почуттів. Для одних це буде візуалізація образів, просто кажучи вам простіше побачити картинки майбутнього. Для інших це будуть звуки. У кожного свої особливості сприйняття і розпізнавання голосу інтуїції.
4
Зробіть ваші заняття регулярними. Припиняйте їх як тільки відчуєте втому і неможливість зосередитися. Заведіть щоденник ваших занять. Відзначайте успіхи і промахи, розглядаючи кожну спробу передбачення цікавить вас ситуації в процентному співвідношенні. Практикуючись таким чином ви навчитеся розшифровувати повідомлення підсвідомості.
Зверніть увагу
Ігри з підсвідомістю без обмежень і контролю стану можуть бути небезпечні.
У житті дуже корисно вміти передбачати наслідки своїх дій. Жіноча інтуїція часто застерігає від невдач і допомагає приймати вірні рішення.
Інструкція
1
Для того, щоб розвинути інтуїцію, вчіться аналізувати сни. Пам'ятайте, що інтуїція в першу чергу дає своє знання людям через несвідоме. Спробуйте розшифровувати символіку снів. В сновидіннях завжди є підказки про вихід з тієї чи іншої ситуації. А це значить, що навіть проста спроба розпізнати їх зміст - перший, але дуже важливий крок до розвитку інтуїції. Скористайтеся для розгадки значення сну методом активного фантазування. Відразу після того, як ви прокинетеся, не встаючи з ліжка, спробуйте розвинути сюжет тих подій, які бачили. Дія отримає більш зрозумілий сенс, завдяки перенесенню його в реальність.
2
Намагайтеся якомога частіше повністю занурюватися у свої думки. Робіть це на прогулянках, у вільний час, під час медитацій. Вчіться мислити нестандартно, якнайчастіше згадуйте події зі свого життя, мрійте. Завдяки такому розслабленого стану і розвивається інтуїція.
3
Мислите асоціативно. Намагайтеся завжди одна подія чіпляти за іншого. У діловій сфері, коли виникає необхідність в новому нестандартному вирішенні проблеми, використовують гру «Мозковий штурм». Її суть полягає в тому, що учасники просто кажуть вголос ті фрази, які виникають в їх голові. Якщо ці пропозиції аналізувати, то можна знайти те саме рішення, якого так всі чекали.
4
Спробуйте складати вірші або пісеньки. Краще всього, якщо ви будете відбивати в них ваші мрії, спогади. Це простіше виходить робити, наспівуючи своїй дитині на ніч пісеньку. Можна так само до вже написаним кимось віршам придумувати свою кінцівку. На сході люди, охочі розвинути інтуїцію складають пятістрочние вірші.
Корисна порада
Довіряйте собі, своїх відчуттів, не відмахується від ідей, раптово прийшли до вас в голову і інтуїція вас не підведе.