Як відновити мікрофлору після прийому антибіотиків. Як відновити флору після прийому антибіотиків Які продукти є.

Лікування хвороб часто проводиться в комплексній терапії із застосуванням антибіотиків , які негативно впливають на мікрофлору кишечника. В нормі кишечник заселяють бактерії, що відповідають за імунітет людини. Застосування антибіотиків пригнічує активність біологічно-корисної мікрофлори, викликає дисбактеріоз. Виникає необхідність у відновленні.
Інструкція
1
Для відновлення мікрофлори можна вдатися до допомоги лікарських засобів, які надані в асортименті будь аптеки. Подібні засоби відпускаються без рецепта, їх дія спрямована на заселення кишечника корисними лактобактеріями і біфідобактеріями. Такі препарати приймають курсом, з інтервалом в 10-14 днів за призначенням лікаря. Їх лікувальні властивості обумовлені пагубним впливом на мікроорганізми, які поселяються в кишечнику після прийому курсу антибіотиків і заселенням нових бактерій, що поліпшують діяльність травного тракту людини.
2
Крім того, необхідно дотримуватися дієти в харчуванні. Слід обов'язково виключити споживання білого хліба, виробів з тіста, здоби, цукру і кондитерських виробів. Замість них рекомендується вживати в їжу висівки, додавати їх в салати, супи. Добре в цьому випадку допомагає додавання в їжу пророслих паростків пшениці, які можна виростити в домашніх умовах на підвіконні.
3
Для знищення патогенних мікробів, які живуть в кишечнику людини, потрібно включити в раціон більше овочів, фруктів, морську капусту, чорнослив, курагу та інші продукти, збагачені клітковиною. Крім них, слід пити багато чистої води, до 2-2,5 літрів на добу і стежити за стільцем, який в нормі повинен бути щодня. Цьому сприяє вживання води натще. Швидкому і своєчасному спорожнення кишечника допомагає з вечора заварений кип'яченою водою чорнослив.
4
Ефективно допомагають настої лікарських трав, які є у вільному продажу. Слід заварювати ромашку і звіробій, а також пити настої, спрямовані на зняття запалення слизової кишечника. Такі відвари треба приймати в комплексі з рештою лікуванням.
5
Обов'язково потрібно пити щодня кисломолочні продукти, такі як кефір, збагачений біфідобактеріями, ряжанку, Біфілайф. Ці продукти рекомендується вживати натщесерце вранці і ввечері перед сном.