Як зробити домашній кінотеатр.

Домашній кінотеатр - задоволення, доступне майже кожному. Залежно від ваших фінансів, ви можете використовувати різні варіанти комплектації. Основна умова при створенні домашнього кінотеатр а - м'який і зручний диван і кілька крісел для того, щоб з комфортом дивитися улюблені фільми з друзями та родичами. Тільки в цьому випадку ви по-справжньому отримаєте задоволення від перегляду.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть увагу на освітленість і розмір приміщення. Приміщення має бути просторим, чим менше меблів знаходиться в ньому, тим краще. Для того, щоб створити абсолютну темряву, використовуйте штори темно-синього або чорного кольору, вони повинні повністю закривати вікна. Двері також може бути джерелом непотрібного світла, стежте за тим, щоб вона щільно підходила до прорізу і по можливості також драпірувалася фіранкою.
2
В якості відтворюючого пристрою ви можете використовувати як DVD плейер, так і ноутбук. Всупереч розхожій думці про переваги плеєрів перед стандартними пристроями відтворення, різниця насправді лише в тому, що комп'ютер може відтворювати більшу кількість форматів, ніж плейер.
3
Як випливає подбайте про звук. В даний час хороша аудіосистема виду 5.1 коштує недорого, подбайте про те, що ви купите саме аудіосистему з сабвуфером, а не дві колонки. Це забезпечить максимальне занурення у фільм і доставить найбільше задоволення.
4
Як екран ви можете з рівним успіхом використовувати як проектор, так і панель телевізора - рідкокристалічну або плазмову. Все залежить від вашого бюджету - залежно від того, яку суму ви готові витратити на домашній кінотеатр , варіюється ціна на пристрій для перегляду. Проектор є найдешевшим рішенням, в цьому випадку вам необхідний тільки спеціальний екран, на який буде відображатися відео. Проектор виграє за ціною, але програє за якістю плазмової панелі і рідкокристалічних екранів. Виберіть те, що ви можете собі дозволити, і насолоджуйтеся процесом перегляду.