Як збільшити системну пам'ять.

Що таке файл підкачки і віртуальна пам'ять ? Файл підкачки - це документ на вінчестері, який використовує Windows для заощадження даних. Зазвичай вони не вміщаються в системну пам'ять . Системна пам'ять - це і є оперативна пам'ять , разом зі своїм файлом підкачки. Найчастіше Windows сам ставить оптимальний розмір системної пам'яті. Її цілком вистачає для безлічі завдань. Якщо у вас на ПК запущені додатки, які вимагають великий обсяг пам'яті, то розмір системної пам'яті можна зробити більше.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, ОС Windows
Інструкція
1
Для цього потрібно натиснути в меню "Пуск" правою клавішею миші на "Мій комп'ютер" і вибрати "Властивості".
2
У вікні, яке ми бачимо графу "Властивості системи". Далі потрібно перейти на вкладку "Додатково", і натиснути на кнопку "Параметри" в розділі "Швидкодія".
3
У вікні "Параметри швидкодії" потрібно перейти на вкладку "Додатково", і натиснути клавішу "Змінити" в розділі "Віртуальна пам'ять ".
4
У новому вікні, "Віртуальна пам'ять " у нас є можливість для управління файлом підкачки.
5
Можливо, у вас поставлено значення "Розмір за вибором системи". Це використовується для зміни обсягу файлу підкачки. Також вимагається вибрати диск, який буде використаний для файлу підкачки. Далі треба поставити значення "Особливий розмір".
6
Далі в полях "Вихідний розмір" і "Максимальний розмір" потрібно поставити мінімальний, а також максимальний розмір файлу підкачки.
7
Мінімальний розмір рекомендується встановлювати такий, щоб він був в 1.5 рази більше вашого об'єму оперативної пам'яті. Про це написано в розділі "Загальний обсяг файлу підкачки на всіх дисках". Якщо ви маєте 1 Гб ОЗУ, то потрібно ставити мінімальний розмір в 1500 Мб.
8
Також рекомендується під файл підкачки експлуатувати якийсь єдиний диск, який поменше завантажений. Єдине не можна використовувати файл підкачки на системному диску.
9
Для того щоб видалити файл підкачки з інших дисків, потрібно вибрати диск у списку, і поставити значення "Без файлу підкачки". Після даних змін комп'ютер запрацює швидше.
Кількість відеопам'яті дуже важливо для високої продуктивності в сучасних відеоіграх, так як для нормальної роботи вони вимагають від 256 мегабайт відеопам'яті. Якщо її недостатньо, відеоігри або взагалі не будуть запускатися, або будуть сильно гальмувати, так що грати в них буде неможливо. Є кілька способів збільшити продуктивність відеосистеми комп'ютера. В деяких випадках можна збільшити кількість відеопам'яті комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - утиліта RivaTuner.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що збільшити обсяг відеопам'яті можна тільки на інтегрованих відкритих. Такі відеоплати можуть черпати додаткову пам'ять з оперативної пам'яті комп'ютера. Зробити це можна за допомогою меню BIOS.
2
Увімкніть комп'ютер і натисніть кнопку Del. Замість звичної завантаження комп'ютера відкриється меню BIOS. Знайдіть параметр Video RAM. Виберіть його і натисніть Enter. Після цього виберете потрібний обсяг пам'яті. Візьміть до уваги, що пам'ять додається з оперативки. Якщо у вас мало оперативної пам'яті, в кінцевому підсумку загальна продуктивність відеосистеми не виросте. Ще врахуйте той факт, що інтегровані відеокарти самі по собі досить слабкі і чекати особливого підвищення продуктивності не варто. Хоча якщо у вас потужний процесор, відсоток збільшення продуктивності відеосистеми виростає.
3
Кількість пам'яті дискретних відеокарт строго фіксоване. До дискретним відеокартам неможливо додати пам'ять. Але можливо збільшити швидкість роботи відеопам'яті, тим самим підвищивши і продуктивність відеосистеми.
4
Скачайте з інтернету утиліту RivaTuner. Встановіть цю утиліту, потім перезавантажте комп'ютер. Запустіть програму. В її основному меню буде написана модель відеокарти. Поруч є дві стрілочки. Натисніть по тій, що вказує вправо. Далі виберіть значок з назвою «Низькорівневі системні настройки». Зверніть увагу на розділ з назвою «Частота пам'яті». Поряд є повзунок. Натисніть його трохи вправо, приблизно на 30-50Гц. Потім знизу вікна натисніть «Застосувати».
5
Якщо граючи в ігри, ви не помічаєте ніяких збоїв, і система не висне, значить, відеокарта з розгінними параметрами працює нормально. При бажанні ви можете підвищити швидкість роботи ще небагато. Але якщо система почне зависати, швидкість роботи пам'яті потрібно зменшити. Таким способом ви самі можете підібрати оптимальні розгінні параметри.