Як зробити губи об'ємними.

Сучасні стандарти краси останнім часом перевертають свідомість молодих жінок. Об'ємні, пухкі губи у всіх глянцевих журналах представляють собою еталон і ідеальну форму. Може, тому останнім часом ваші губи раптом стали для вас недостатньо привабливими? Але з цим важко сперечатися, адже красиві і доглянуті губи дійсно привертають загальну увагу. Так чоловіки як і раніше секс-символом визнають Анджеліну Джолі саме через її об'ємних і сексуальних губ.
Вам знадобиться
  • Відлущуючий засіб, доглядає бальзам, блиск для збільшення обсягу губ.
Інструкція
1
Після прийому душу видаліть омертвілі клітини з шкіри губ за допомогою отшелушивающего кошти або скрабу. Робіть цю процедуру приблизно 2 рази на тиждень. Ваша шкіра стане більш гладкою, а приплив крові до губ підкреслить їх природний колір.
2
Після відлущування не забувайте на шкіру губ обов'язково наносити живильний бальзам, щоб зволожити їх і запобігти сухість і зневоднення. Можете це робити не тільки після скрабу, а й кожного дня перед сном.
3
Купіть собі блиск для збільшення обсягу губ і користуйтеся ним або перед нанесенням основної помади, або окремо. Зазвичай такий засіб містить екстракт перцю, який злегка подразнює слизову оболонку губ, від чого вони трохи надуваються. Це миттєвий ефект засобу. Існують блиски з безліччю поживних компонентів і вітамінів, якими потрібно користуватися протягом 3-х тижнів щодня, щоб домогтися збільшення обсягу. І той, і інший блиски абсолютно безпечні.
Зверніть увагу
При виборі отшелушивающего кошти для губ зверніть увагу на склад. Скраб для губ або гоммаж не повинен містити грубих частинок, інакше це може привести до пошкодження слизової оболонки губ.
Корисна порада
Щоб візуально збільшити обсяг ваших губ, не потрібно приймати з цього приводу якісь радикальні (пластичні) методи. По-перше, ви ще молоді і повинні цінувати свою природну красу, а по-друге, це небезпечно. В 3-5% випадків результат виявляється негативним.