Як встановити дверні петлі.

Петлі є одним з найважливіших елементів установки двері, саме вони забезпечують її надійність і функціональність. Можливо, на перший погляд установка дверних петель здасться вам легким завданням, з якою зможе впоратися навіть дитина, проте не тут-то було. При установці дверей і петель відповідно, ви можете зіткнутися з низкою проблем і питань. Адже двері - це не тільки краса вашого житла, це так само звукоізоляція між кімнатами, це перепона на шляху до кімнати, яка повинна з легкістю відкриватися і закриватися по потребі. Для цього й існують дверні петлі, що дозволяють двері «ходити» в одну й іншу сторону.
Інструкція
1
Перше, що слід знати при установці петель незалежно, на які двері вони встановлюються (кухонну або спальну, подвійну або одинарну, міжкімнатну або вхідну) - це те, що тільки ті двері стоятимуть правильно і рівно, де врізка дверних петель буде здійснена грамотно і професійно.
2
Установка петель здійснюється як на двері, так і на коробку, яку ви повинні попередньо зібрати або вставити готову, якщо така є.
3
Визначте місце, де будуть розміщені дверні петлі. При цьому слід пам'ятати, що з однієї і другої сторони дверей повинен бути відступ рівний півтори довжини вашої петлі. Зазвичай це близько 20 см. Зверху і знизу двері.
4
Позначте олівцем на двері і коробці місце розташування дверних петель. Для цього прикладіть петлі і обведіть.
5
Зробіть за допомогою інструменту невеликі поглиблення на дверях і коробці, відповідаючи обведеному размеру.Пріставьте петлі ще раз.
6
Прикрутите петлі до дверей і коробки за допомогою шуруповерта або вручну.
Зверніть увагу
При процедурі установки дверних петель слід знати, що спочатку петлі врізаються в двері і вже потім, переносяться розміри врізаних петель на коробку. При цьому слід враховувати те, що знизу двері не повинні доходити до підлоги, приблизно на 1 см.