Як встановити двері в коробку.

Двері, мабуть, одна з важливих складових будь-якого дизайну житлового або нежитлового приміщення. Для установки дверей майстру необхідно знати декілька тонкощів і нюансів щоб уникнути помилок монтажу та неполадок. У даній статті ми дамо рекомендації та поради про те, як встановити двері в коробку своїми руками.
Інструкція
1
Всім відомо, що дверна коробка - це перший етап установки будь-яких дверей, саме на неї кріпиться сама двері і не важливо вхідна вона чи міжкімнатна: дверна коробка присутній при будь-якому варіанті. Таким чином, установка дверної коробки - початок установки самих дверей, важливий і відповідальний етап.
2
Візьміть готову коробку .Вставьте коробку в підготовлений отвір. Вирівняйте і центриром її по рівню.
3
Вставте, якщо потрібно, між стіною і коробкою бруски відповідного размера.Забейте клінья.Посверліте в кожній з стійок своєї коробки по три отвори, так, щоб і в коробці і стіні утворилися однакові проеми.Сніміте коробку.
4
Просвердлите в стіні великі отвори для дюбелів на місцях дирок.Вставьте дюбеля.Центріруйте знову коробку в стінній проріз.
5
Фіксуйте коробку за допомогою довгих саморізів до стіни, занурюючи їх капелюшки в древесіну.Закройте капелюшки саморізів спеціальними ковпачками під колір двері.
6
Відміряйте відстань від підлоги до початку двері, воно має бути не менше 1 см.Врежьте дверну фурнітуру (петлі, ручку і замок на двері ). Приставте двері до коробки.
7
Позначте відстань петель і замка.Проделайте отвори в коробці під петлі і замок.Пріставьте петлі і закріпіть їх за допомогою саморізів.
8
Поверніть двері в одну й іншу сторону, щоб перевірити правильність її работи.Дверь вставлена.Осталось запінити отвори між стіною і коробкою і встановити наличник.