Як заробити гроші на рекламі.

Ви вирішили заробити трохи більше грошей або просто зайнятися бізнесом "на дому" і зупинили свій вибір на заробітку за допомогою інтернет-реклами? Це правильний і цілком обгрунтований вибір, так як інтернет ось уже кілька років займає другу позицію за кількістю реклами і її загальної прибутковості, програючи поки що тільки телебаченню. Якщо ви не знаєте з чого почати, то все, що вам потрібно - це кілька простих порад.
Інструкція
1
Виберіть, з представником якої компанії ви будете працювати, надаючи їм свою територію для розміщення реклами. Пошукавши в інтернеті, ви зможете знайти кілька великих компаній, таких як Яндекс або Гугл, які на різних умовах надають свої рекламні програми. Вивчіть їх пропозиції, виберіть найбільш підходящі для вас або почніть працювати відразу з декількома програмами. Не варто зв'язуватися з рекламою заборонених і порнографічних сайтів. Це лише відлякає велику частину вашої аудиторії, которою і так не просто роздобути.
2
Почніть розробку власних порталів, після того як ви визначилися чия реклама буде на них розташовуватися. Ви можете створити декілька безкоштовних сайтів на narod.ru або ucoz.com, але тільки будьте готові, що до таких сайтів у людей мало довіри, і домогтися його буде не просто.
3
Купіть собі унікальний домен другого рівня, наприклад ivanov.ru, такий сайт буде повністю належати вам, ви будете незалежні у тому, як і чим його наповнювати і як це робити. Якщо ви не хочете витрачати гроші на створення сайту, скачайте готовий шаблон на joomla або drupal, ці клієнти прості у використанні, і ви легко зможете налаштувати його під себе і свої потреби.
4
Заведіть блоги на різні теми, купите додатково ще декілька сайтів та організуйте мережу реклами своїх власних проектів, щоб вони набули популярності. Як тільки ви цього досягнете, встановіть рекламу від партнерської програми на ваші сайти і продовжуйте оновлювати ваш контент. Вся виконана вище робота не змусить довго чекати прибутку.