Як розташувати товари.

Щоб торгова точка приносила максимальний прибуток, необхідно знати, як правильно розташувати товари . Тоді покупці зможуть швидко відшукати те, що їм потрібно і захочуть купити інший товар, який спокусливо лежить поруч з потрібною річчю.
Інструкція
1
Розкладіть товар акуратно. У деяких магазинах можна зустріти купу навалених речей, що не найкращим чином складається на репутації магазину. Адже покупці не стануть копатися в речах в пошуках потрібного, та й виглядають такі купи речей безсторонньо. Дивитися на зім'яті речі, навіть з фірмовими етикетками неприємно.
2
Виберіть те, що потрібно помістити на вітрину - решту приберіть на склад. За невеликої торговельної площі не варто демонструвати достаток товару. Краще помістити більшу частину товару в складське приміщення, а на вітрині залишити лише деякі моделі від декількох позицій, а якщо покупець буде проявляти інтерес до товару, то можна ознайомити його з рештою асортиментом.
3
Використовуйте найголовніше правило викладки одягу - на вітрину варто виставляти найвиграшніші моделі, повісити їх потрібно трохи вше рівня очей. На рівні пояса повісьте моделі спідниць і штанів, не нехтуйте цим правилом.
4
Перед тим як розкладати одяг по полицях, переконайтеся, що вона не пом'ята і чиста. Інакше у покупців може скластися негативна думка про магазин і вони будуть ходити за товарами до конкурентом.
5
Наведіть чистоту в магазині і підтримуйте її. Ідеальна чистота - запорука успіху. В ваш магазин буде приємно заходити, одяг будуть міряти не боячись забруднитися. Чистота збільшить ваші продажі.
6
Правильно заповніть цінники. Заповнений цінник повинен висіти на кожному виді продукції, відсутність цінників дратує багатьох покупців.
7
Правильно вибирайте становище товарів. Покупці зазвичай дивляться на центральну частину стелажів. Тут слід розмістити продукцію відомих марок-виробників.
Зверніть увагу
Покупців приваблюють написи: «новинка», «знижка», «акція», «товар тижня», «краща ціна», «натуральний».
Корисна порада
Обов'язково ознайомтеся з правилами мерчендайзингу, це допоможе вам збільшити продажі як мінімум удвічі.