Як накривати святковий стіл.

Всі ми любимо свята. І одним з головних їхніх атрибутів є, звичайно ж, гарний святковий стіл. Так додамо же яскравості торжеству!
Вам знадобиться
  • Креатив, кулінарну майстерність)
Інструкція
1
Умовно розділимо сервіровку столу на кілька принципових частин, на які потрібно звернути увагу: скатертину, посуд і прилади, аксесуари і, власне, сама їжа і напіткі.В общем-то, скатертину, посуд і прилади вибирати можна на свій смак, головне витримати все в одному стилі (дивно виглядатимуть візерунчастими вилки в комплекті з пластиковими одноразовими тарілками) .Не захаращуйте стіл зайвої посудом, краще потім у міру необхідності замінити одну на другую.Прібори і тарілки розставляйте акуратно і рівно - не звалюються їх в купу. Не ставте їх близько до краю стола.Более докладна схема розташування приладів і посуду зображена на картинці.
2
Аксесуари: сільнички/перечниці, серветниці та проч.Оні також повинні гармоніювати з іншими елементами і стала і бути саме аксесуарами, не кидатися в очі, адже вони хоч і важлива, але далеко не головна частина святкового столу. Серветки же можна скласти в гарні композиції, наприклад, у вигляді квіток. Приклад зображений на картинці.
3
Власне, сама їжа і напіткі.Бутилкі розташовувати краще невеликими групами або якщо їх небагато, то можна поставити їх все вместе.Для білого вина призначена високі і вузькі келихи, для червоного низькі і пузаті. Також можна поставити невеликі стаканчики для соку або мінеральної води.
4
Салати та інші яскраві і красиві закуски слід розкласти рівномірно, що вони не перебивали аромат і колірну гамму один одного. М'ясні або рибні делікатеси, попередньо нарізавши, можна розкласти на тарілках у вигляді різних візерунків: кружечками або пелюстками. Зверху можна освіжити і доповнити картину гілочкою кропу, наприклад. Знову ж таки не варто звалювати їх усіх до купи, а розподілити рівномірно по столу.Также можна проявити творчі здібності, накладаючи гаряче в тарілки, наприклад, викласти м'ясо в центр порції картоплі таким собі бутоном або вулканом, зверху додавши приправу за смаком або листочки зелені.
5
При зміні асортименту на десерт торт і чайник краще ставити ближче до центру столу. Природно, ніяких звисаючих через край чайних пакетиків і пластикових коробок від торта! Це неприпустимо і рівносильно сковорідці з м'ясом на столі. Лимон, звичайно ж, приносити слід теж вже нарізаним, розкладеним на блюдце і без кісточок. Не скупіться на посуд і підставте під чашки блюдця - це буде виглядати красиво і на скатертини не залишиться потім висохлих слідів від чашки. У кожному разі, посуду для мийки буде багато, тому ці блюдця істотно ситуацію не змінять, а ось для грамотної сервірування вони будуть в самий раз. Як бачите, правила дуже прості. Не бійтеся творити й експериментувати! Смачного, веселих свят і удачі!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5b3QpU20iJw
Зверніть увагу
Сервірування столу це не просто підготовка його до сніданку, обіду, вечері чи чаю. Це свого роду мистецтво, яке більшою мірою залежить від смаку людини, що накриває стіл, а не від його фінансових коштів. Сервіруючи святковий стіл, спочатку покривають його м'якою тканиною (полірований, поверх тканини - клейонкою), потім подкрахмаленной і добре вигладженою скатертиною.
Корисна порада
Спочатку стіл накривають мольтоном і скатертиною. В першу чергу на нього ставлять декоративні прикраси, сільнички і попільнички, якщо в даному приміщенні дозволено курити, а потім прилади. Весь посуд, що знаходиться на столі, повинен стояти по прямій лінії. Так, на страви з закусочними бутербродами або пиріжками обов'язково кладуть щипці, а закусочні торти нарізають порціями і подають спеціальну лопатку. Святковий обідній стіл. Стіл для святкового обіду краще застелити білосніжною скатертиною, під яку покласти ...