Як закінчити школу екстерном. Як писати заяву екстерном.

Екстерн - можливість отримати документ про освіту, не обмежуючи себе рамками шкільного розкладу, та й взагалі практично не з'являючись в школі. Не забувайте тільки, що документ про освіту можна отримати лише в обмін на демонстрацію хороших, міцних і глибоких знань, які доведеться добувати самостійно.
Інструкція
1
Найпростіша форма - це безкоштовний екстернат, який зобов'язана надати будь-яка звичайна державна школа. Для цього необхідна заява на ім'я директора, написане батьками учня або його законними представниками. При цьому такий екстерн зберігає право на користування шкільною бібліотекою, на участь в конкурсах, олімпіадах і в тестуванні. Кількість консультацій перед іспитами, можливість скористатися лабораторією та іншими послугами школи регулюється місцевим законодавством. Така форма екстернату передбачає скорочення термінів навчання. Вся відповідальність за отримання знань переходить на самого учня і його батьків.
2
Перекладений на безкоштовний екстернат сам відповідає за своє навчання і в школу приходить тільки для здачі іспитів.
3
Школи з ліцензією на надання платних освітніх послуг пропонують більш цікавий варіант, що дозволяє вивчити програму 10 та 11 класів за один рік. Це - інтенсив, послуги, надані на платній основі. Навчання проходить за спеціальним розкладом. Кілька разів на тиждень треба відвідувати заняття в школі. Займатися можна індивідуально або в невеликій групі, також можливе отримання завдань через інтернет. Обов'язково потрібно виконувати домашні завдання і тести. Навчання на інтенсиву сильно відрізняється від того, як вчаться у звичайній школі. Матеріал вивчається модулями, тобто екстерну видається основна теорія по одному предмету, практичні завдання. Через деякий час проводиться тест. Після того, як тест успішно зданий, починається вивчення наступного модуля (предмета).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r43P_ehOj8E
Зверніть увагу
Відповідно до сучасного законодавства, не потрібно ніяких особливих причин, щоб претендувати на право закінчити школу екстерном. Це право закріплено в законі «Про освіту» та в Положенні «Про отримання загальної освіти у формі екстернату».
Корисна порада
Вартість індивідуальних консультацій в школі приблизно така ж, як у надомних репетиторів. Групові занять обійдуться набагато дешевше. Приймаючи рішення про екстернат в частій школі, обов'язково потрібно перевірити наявність письмової домовленості про здачу іспитів у державній школі, інакше неможливо отримати дійсний документ про отримання освіти.
Закінчення школи - дуже відповідальний етап у житті кожної людини. Кожному треба переступити цей бар'єр. Знадобиться багато сил і терпіння, розуму і винахідливості, знань і практичних навичок. Але школу закінчити треба - незалежно від того, чи будете ви навчатися далі чи підете працювати.
Інструкція
1
Фундамент для майбутнього успішного закінчення школи закладається вже в початковій і середній школі. Якщо не хочете мати проблем в старших класах, починати працювати потрібно вже з малих років. Якщо вчитися добре з самого початку, то у вас буде певна репутація до кінця навчання. Таких учнів частіше пророкують в медалісти. Зараз, звичайно, багато що залежить від успішної здачі ЄДІ, але погодьтеся, якщо вчитися на совість з самого початку, в голові залишиться значно більше знань, і здача такого іспиту буде вже не такою складною.
2
Сама здача ЄДІ являє собою не відповіді на якісь конкретні питання, а тестову форму завдань. В ЄДІ з російської мови, правда, є розділ, де потрібно написати есе. У кожному разі, це не такий іспит, до якого можна підготуватися за три дні, знайшовши відповіді на питання і витягнувши на іспиті якийсь один квиток. Тут потрібні комплексні знання, тобто, займатися потрібно довго, поступово опановуючи тему за темою. Тому, щоб успішно закінчити школу , здавши ЄДІ, і тим самим забезпечити собі вступ до вузу, потрібно ретельно займатися протягом останніх двох років - 10 і 11 класу.
3
Як раз-таки щоб підготувати себе до цієї старанної роботи, потрібно ще в початковій і середній школі виробляти в собі звичку трудитися. Це не так складно, як здається. Багато матерів скаржаться, що школа забирає все здоров'я дітей, особливо якщо дитина добре і багато займається. Однак можна раціоналізувати працю дитини, зробити так, щоб на виконання домашнього завдання йшло якомога менше часу. Тоді та навчання буде даватися легше, і у дитини буде залишатися більше часу на те, щоб займатися нормальними дитячими справами - гуляти з однолітками.
4
Важко брати бика за роги, коли час вже упущено, і ви прийшли в старші класи школи з "багатим" послужним списком: затримками в одному класі на два роки, трійкам і двійками і відмітками про погану поведінку. Тут потрібно вже тільки ваша воля. Але на майбутнє знайте: щоб уже у ваших дітей не було проблем із закінченням школи, потрібно прищеплювати здорове ставлення до навчання вже з дитинства. Тоді у них не буде труднощів, з якими зіткнулися ви.