Як дізнатися дату виготовлення телефону. Як перевірити дату випуску телефону.

Якщо ви хочете звернутися в сервісний центр для лагодження вашого мобільного телефону , або ж вам просто хочеться дізнатися, як давно ваш телефон зійшов із заводського конвеєра, у вас є кілька простих способів як це зробити . Чи не коштувати вірити міфам, що для цього потрібно мати складну апаратуру по розтину телефонів і вже тим більше не варто вірити, що це небезпечно для вашого мобільного пристрою.
Інструкція
1
Знайдіть інструкцію від вашого мобільного телефону . Вивчіть для початку саму коробку, в якій продавався телефон. Деякі виробники інформацію про дату випуску друкують прямо на ній. Якщо на коробці такої інформації немає, перегляньте інструкцію, іноді спочатку або в кінці, де приведена загальна інформація по телефону, теж вказують його "день народження".
2
Відкрийте задню кришку телефону , якщо попередні способи не дали успіху. Розгляньте задню панель кришки, зазвичай у тому місці, де пишуть "made in ..." є невеликий стікер, на якому розміщена дата виготовлення . Якщо ж вона відсутня, приступайте до наступного кроку.
3
Вийміть акумулятор вашого мобільного пристрою. Вивчіть сам акумулятор, переконайтеся що даної інформації немає на ньому. Якщо ж її там не виявилося, уважно розгляньте задню панель телефону . Дата виготовлення в даному місці може писатися без тире, без крапок і без яких-небудь інші розділових знаків, тому будьте уважні.
4
Зайдіть на сайт виробника вашого моделі мобільного апарату і отримайте підтримку з вашим питанням, якщо інші методи так і не дали результатів. Вас попросять назвати або серійний номер, або іншу інформацію, яка якраз розміщується на акумуляторі або задній стінці телефону . Спишіть дані і перешліть у відповідному листі в центр, протягом 1-2 днів ваш запит оброблять і повідомлять вам дату виготовлення вашого пристрою.
Найпростіший спосіб дізнатися, на якому місці знаходиться сайт за запитом в пошуковику, - елементарно ввести в «Яндекс» за ключовими словами. Однак якщо сайт поки ще перебуває далеко від перших місць, доведеться перегортати велику кількість сторінок результатів запиту. Це досить утомливо і забирає час. Щоб вирішити цю проблему, ви можете скористатися програмою для аналізу сайтів - наприклад, Site Auditor.
Вам знадобиться
  • - програма Site Auditor.
Інструкція
1
Скачайте програму Site Auditor. Встановіть Site Auditor на своєму комп'ютері та запустіть цю програму, дозволивши їй виділити місце для зберігання даних.
2
Спочатку проведіть експрес-аналіз основних показників сайту. Для цього у вкладці «Експрес-Аналіз» введіть адресу досліджуваного сайту і натисніть кнопку «Перевірити». Програма розпочне операції збору і обробки даних і видасть результат.
3
Цей результат міститиме інформацію про досліджуваний сайті: - ранжування (показник Page Rank від Google, індекси цитування Яндекса - тИЦ), - кількість проіндексованих сторінок пошуковими системами (Яндекс, Google, Рамблер, Yahoo, Апорт), - кількість посилань на ваш сайт в пошукових системах Яндекс, Yahoo, Google, - наявність сайту в різних каталогах (Top100, Яндекс, Рамблер, DMOZ, Апорт) і т.д.
4
Якщо якісь дані вам збирати не потрібно, у вікні налаштувань виключіть непотрібні дані у вкладці на вкладці «Джерело даних». Для цього приберіть «галочки» навпроти показників, які вас ен цікавлять. Це дозволить прискорити збір інформації.
5
Після завершення експрес-аналізу відкрийте вкладку «Видимість сайту», щоб визначити позиції сайту за різними запитами в пошуковиках Яндекс, Google і Рамблер. Для складання списку запитів натисніть на значок «Редагувати список запитів» внизу вкладки - кнопку переходу в зону додавання словосполучень.
6
Введіть необхідні запити в віконці «Перевірити запит» і скопіюйте вийшов список в розділ «Видимість сайту», натиснувши на значок зі стрілочкою праворуч від віконця з введеними запитами.
7
Перед початком збору інформації зробіть необхідні настройки. Для того щоб перевірити позиції в пошуковій системі Яндекс, потрібно зареєструватися в ній (зареєструвати свій IP-адресу). Щоб це зробити, виберіть вкладку Яндекс.XML і введіть ваш пароль і логін в Яндексі. Потім натисніть «Реєстрації». Незабаром з'явиться повідомлення про реєстрацію вашого IP-адреси.
8
Щоб перевірити позиції по пошуковикам Гугл, Яндекс і Рамблер, повинні бути відзначені потрібні галочки. Тепер приступайте до збору інформації, натиснувши «Перевірити». Програма збере дані і покаже, на якій позиції знаходиться сайт по вибраних запитах.