Як прикрасити келихи до Нового року.

Новорічне застілля, як правило, радує великою кількістю випивки. Шампанське - обов'язковий атрибут свята, але крім нього господарі зазвичай виставляють для гостей горілку, вино, коньяк, лікери ... Тим, хто за кермом або не п'є, пропонуються всілякі соки і морси. Не дивно, що на святковому столі зазвичай розставлені цілі шеренги різних келихів. Їх цілком можна зробити центром застілля, прикрасивши за допомогою нескладних пристосувань і аксесуарів.
Інструкція
1
Класичне прикраса для келихів - ілюзія снігу. Найкраще виглядає на келихах для шампанського або широких квадратних для скотча, віскі або коктейлів. Налийте в блюдце рідкий мед і акуратно умочіть краєчки келихів в ньому. Потім умочіть "медову" каемку в дрібному цукрі. Традиційно "сніжне" прикраса - біле, але для ефекту можете придбати різнокольоровий цукор. Цей спосіб підходить для солодких напоїв, таких як шампанське. Якщо ж ви хочете подібним чином прикрасити стакан з віскі або текілою, умочіть краю келиха не в мед. а в воду, а потім в дрібну сіль. На краєчок келиха надіньте часточку лимона.
2
Придбайте в магазині фарбу по склу, як правило, балончики з нею продаються перед новорічними святами у відділах аксесуарів для дому. Цією фарбою ви можете намалювати на келихах будь-які візерунки, наприклад, сніжинки, або спіраль по низхідній від кромки до ніжки фужера. На склянках під дитяче шампанське можна зобразити сніговиків.
3
Візьміть прозорий лак для нігтів і дрібні блискітки. Зробіть декілька довільних мазків лаком по келиху і обсипте його блискітками. Головне - не наближатися до верху келиха, якого стосуватимуться губи людини. Як варіант, можна подібним чином прикрасити лише ніжки і підставки фужерів. Ще один варіант - мереживо замість блискіток. Тоненькою смужкою можна обернути келих по низхідній діагоналі, також прикріпивши мережива до скла лаком.
4
Купіть вузькі атласні стрічки одного кольору, наприклад, темно-синього, червоного, срібного або золотого. Зав'яжіть їх на ніжках келихів під шампанське, кінці оформите в пишний бант. таке оформлення виглядає дуже вишукано й ошатно, особливо, якщо кольори стрічок гармоніюють з кольором скатертини або серветок.
5
Якщо у ваших келихів широке дно, і вони без ніжки, прикріпіть знизу на зовнішній стороні на прозорий двосторонній скотч якусь блискучу фігурку, наприклад, зірочку або сніговичка з фольги. Можна написати побажання на красивих фігурних папірцях і приклеїти їх до денця, щоб людина, що випиває до дна з келиха, міг прочитати те, що чекає його в Новому році .