Як поліпшити бас.

Якщо ви є любителем галасливих дискотек або просто ставитеся до поціновувачів гарної бас-акустики і хочете поліпшити звукові якості вашої домашньої музики, вам варто звернути увагу на способи поліпшити бас. Їх досить багато і кожен по-своєму гарний.
Інструкція
1
Визначтеся з типом баса, який вам необхідний. Якщо ви хочете бас як в нічному клубі, просто поставте колонки в кожному куті кімнати хрест-навхрест. У даній справі багато що залежатиме від якості самих колонок.
2
Підберіть потрібну вам стереосистему. На те, як будуть звучати ваші колонки і те, якої якості вони зможуть надавати бас, впливає все, починаючи від дерева, в яке поміщена колонка, до кабелів-провідників.
3
Підберіть колонки під вашу кімнату. Якщо стереосистема встановлюється у великому приміщенні, то перевагу краще віддати великим, але менш "чистим" колонкам, ніж маленьким, але з живим звуком, так як вся принадність таких девайсів загубиться у великому приміщенні.
4
Правильно розташуйте колонки. Якщо ваша кімнаті не ідеально квадратна або прямокутна, і система "хрест-навхрест" вам не підходить, методом проб і помилок визначте місця найбільш вигідного звучання.
5
Придбайте окремо потужний сабвуфер. Мабуть, це головна частина вашого баса. Саме він створює те почуття, що музика жива і реально рухається в просторі. Міф про те, що різниці між одним і двома сабвуферамі немає, зрозуміло, не правда. Придбайте два саба, встановіть їх з різних сторін кімнати і відчуйте, як приміщення стає маленьким для музики.
6
Придбайте спеціальні стійки для оптимального розташування. Якщо ви зіткнулися з проблемою, що вам просто нікуди поставити колонку або саб, придбайте спеціальний стійки, які ви зможете регулювати ще й по висоті, що знову ж позитивно позначиться на звучанні. Вони коштують порівняно недорого і явно не завадять вам.