Як можна покращувати низька якість телефонних фото.

Чи знайома вам ситуація, коли відмінний знімок вийшов прямо з телефону , і ви хотіли б його привести в "божеський" вигляд? Або, можливо, на відпочинку вас підвів фотоапарат, і весь відпустку був відображений звичайним телефоном? Не варто засмучуватися в таких ситуаціях, тому що є величезна безліч способів підвищити якість фотографій. Скористайтеся одним з наведених порад, і ви здивуєтеся результату.
Інструкція
1
Зверніться в фотосалон. Даний спосіб можливо найбільш витратний, але найбільш ефективний: за невелику плату з вашими фотографіями зроблять чудо - їх не тільки збільшать в розмірі, але і додадуть кольору, яскравості і приберуть дефекти. Залежно від того, до кого ви звернетеся, ціна може бути різною, проте в звичайному фотоательє ретуш проведуть не менше якісно і за прийнятною розцінці.
2
Встановіть одну з програм коректорів, яку легко знайти в інтернеті або купити в спеціалізованому магазині. Наприклад, всім відомий фотошоп з легкістю збільшить розмір, підвищить кількість пікселів, налагодить фарби і прекрасно попрацює з тінями. Подібні програми з легкістю створити чудеса з вашими фотографіями.
3
Знайдіть за допомогою пошуковика сайти-коректувальники, на відміну від програм, сайти не просять нічого встановлювати, скачувати або оплачувати. Головне, що і вчитися роботі з сайтами на відміну від програми не потрібно. Від вас буде потрібно лише завантажити фото в буфер сайту, обробити за вашим бажанням, і на виході ви отримаєте бажаний результат без будь-яких навантажень.
4
Використовуйте спеціальні об'єктиви для телефонних камер, якщо знову буде потрібно зробити знімок з телефону . Інтернет-магазини, та й багато статичні центри ,. торгуючі відеотехнікою пропонують широкий спектр спалахів і об'єктивів для стільникових телефонів. За допомогою них ви легко перетворите звичайний телефон в напівпрофесійну камеру.