Як сплести батіг. Плетіння батога зі шкіри.

Згадайте знамениту Жінку-кішку з однойменного фільму: сирена в чорній шкірі з батогом . Багато хто вважає це екзотичним, сексуальним і навіть привабливим. Але є й інша точка зору, прихильники якої впевнені: батіг - чисто чоловіче зброю. Але й ті, й інші забувають, що плетіння батога своїми руками - це, насамперед, мистецтво, а також відмінний спосіб організувати своє дозвілля або помедитувати в процесі виготовлення батога, нехай навіть він просто поповнить вашу домашню колекцію.
Інструкція
1
Плетені частину. Довжина плетеної частини батога повинна залежати від росту людини, тобто якщо батіг перекинути через плече, то він не повинен волочитися по землі. Приблизна довжина - 40 - 45 см. Плетуть батіг з недубленой шкіри (сириці). Він може складатися з одного, двох і більше плетених колін, в залежності від розміру шматка шкіри, який ви використовуєте.
2
Розкрій. Почніть роботу з розкрою заготовки смужками шириною 4 - 6 мм для нижнього коліна. Бажано, щоб смужки були довгі і прямі. Хоча це і залежить від шматка сириці. Якщо прямі смуги не вдаються, вирізуйте спіраллю з маленьких шматочків. Це допустимо. Адже при натягу смужки вирівнюються.
3
Плетіння. У кожній з вийшов смужок сириці проробіть невеликі прорізи для переплетення їх на зразок «косички», продевая одну в іншу. І так по всій наявній довжині заготовок.
4
пужалном. Використовуйте звичайну палицю або виточену на токарному верстаті, візерунчасту і рівну, - все, на що здатна ваша фантазія. Може бути ви ніколи і не будете використовувати зроблений батіг за призначенням, але усвідомлення того, що цей витвір мистецтва зроблено своїми руками, безсумнівно, буде гріти душу.