Як заробити грошей на життя.

Якщо перед вами встала проблема заробітку, і ви зіткнулися з проблемою, коли ваші доходи дорівнюють практично нулю, не варто панікувати або впадати у відчай. Сучасна система управління ресурсами дозволяє будь-якому більш-менш освіченій, а найголовніше бажаючому працювати, знайти собі цілком гідно місце. Спробуйте скористатися одним із простих порад, як заробити грошей на життя.
Інструкція
1
Вкладіть гроші у вигідне для вас русло. Якщо у вас є який-небудь капітал, але ви хочете, щоб він почав рости, зробіть так, щоб накопичені кошти не просто пожиралися інфляцією, а приносили вам все більший дохід. Вкладати в російські банки - не сама вигідна операція, проте спробуйте почитати про іноземні банки, іноді це дозволяє знайти хороший спосіб побути рантьє.
2
Знайдіть фірму, яка займається грою на біржі і укладіть з ними контракт. Такі фірми пропонують великий відсоток і, якщо ви зробите правильний вибір, принесуть вам чималі гроші. Головне - вивчіть всі доступні вам фірми, почитайте про них в інтернеті, або дізнайтеся у знайомих, якщо хтось із них пов'язаний з фінансової середовищем. Не можна довіряти свої кошти неперевіреними особам.
3
Зверніться до оголошень в інтернеті і газетах, якщо дані способи вам не подходят.Среді тисячі пропозицій про роботу ви обов'язково знайдете щось, що дозволяє вам гідно існувати, а після знайти щось трохи краще.
4
Встаньте на біржу праці, якщо з якихось причин ви нічого не знайшли в газетах і на інтернет-сайтах. Пам'ятайте, що для початку, головне знайти будь-яку роботу, яка дозволить запустити механізм дій і допоможе вийти вам з категорії "безробітний". Піти з роботи ви завжди зможете, якщо знайдете щось більш підходяще для вас.
5
Напишіть список речей, в яких ви могли б назвати себе "асом", і подумайте - може з даними набором здібностей вам варто задумати про власний бізнес? ...
Зверніть увагу
Якщо ви, приділяючи своїй новій роботі в задоволення 10:00 на місяць, змогли його окупити, то займаючись нею 100 годин, однозначно, зможете заробити, як мінімум на життя. Тільки життя стане інша - радісна і щаслива. Час, коли найзручніше задуматися, яким шляхом піти - момент, коли заробіток від хобі зрівняється з зарплатою/доходом від старого бізнесу.
Корисна порада
Для цього потрібно як мінімум велике бажання заробляти гроші. Приклади з життя. Юля пече вдома апетитні торти і тістечка. Її племінниця розносить продукцію по довколишніх магазинах і ринку, де із задоволенням купують смачну випічку. У кожному її «творі мистецтва» своя родзинка. Наприклад, торти вона просочує спеціальним сиропом, який надає бісквіту неповторний смак. Можу сказати від себе особисто, що її торти є найбільшим спокусою в моєму житті.