Як розрахувати стаж працівника. Як правильно вирахувати трудовий стаж.

Навіщо вважати стаж , і для чого він нам потрібен? Перш за все, від його розміру залежить обсяг допомоги за лікарняним листком, величина пенсії по старості. Крім того, тривалість спеціального стаж а (наприклад, безперервний стаж роботи в галузі, на окремому підприємстві) дає право на отримання працівником пільг, компенсацій, надбавок до заробітної плати. Дуже важливо його правильно розрахувати.
Інструкція
1
На сьогоднішній день актуальні: • спеціальний стаж . Розрахунок спеціального стаж а проводиться відповідно до Положень, розробленими в галузі, організації, підприємстві. Як правило, в них детально викладено порядок підрахунку такого стаж а. • страховий стаж (сумарний період трудової діяльності, служби, громадської роботи та пр., Протягом якого сплачувалися страхові внески в ФСС, пенсійний фонд) .При розрахунку страхового стаж а для оплати лікарняного листа враховуються періоди сплати страхових внесків до ФСС. При наявності страхового стаж а 8 років і більше, оплата лікарняного листа складає 100% .Для розрахунку страхового стаж а при призначенні трудової пенсії враховуються періоди сплати внесків до ПФР. У статті 11 ФЗ «Про трудові пенсії в Російській Федерації» є повний перелік періодів, які включаються до страхового стаж крім періодів трудової діяльності.
2
Стаж вважається на підставі записів у трудовій книжці працівника. У тому випадку, якщо якісь періоди роботи, служби і пр. працівника НЕ записані в трудову книжку, підставою можуть служити: • трудовий договір; • довідки встановленої форми, що підтверджують періоди роботи або служби; • довідки про перерахування внесків до пенсійного фонду та ФСС і пр.
3
Для того щоб правильно розрахувати стаж , можна скористатися спеціальними програмами. В них закладені основні правила підрахунку страхового стаж А.А можна вважати вручну. Для того щоб уникнути помилок, пам'ятайте, що при розрахунку кожні 30 днів вважаються, як місяць, а 12 місяців - як год.Рассмотрім приклад: дата прийому на роботу - 26.12.2006г, дата звільнення - 14.03.2009г. З кінцевої дати потрібно відняти начальную.Начніте з днів - з 14 потрібно відняти 26. Для цього забираємо 1 місяць (30 дн.). В результаті: 44-26 = 18дн.Затем вважайте місяці - з 2 (один місяць пішов при розрахунку днів) віднімайте 12. Для цього заберіть 1 рік (12 міс.). Разом: 14-12 = 2мес.В завершення вважайте роки: 2009-2006-1 = 2 року.У результаті обчислень вийшло, що стаж за період склав 2года 2міс 18дн.
4
Сумарний стаж визначається вищеописаним способом (починаючи з днів) шляхом додавання стаж їй за період.Напрімер, 2г 2м 18дн + 4г 10м 03дн +5 л 4м 21дн = 12л 05м 12дн.
В даний час діє федеральне законодавство, згідно з яким стаж працівникові слід розраховувати відповідно до правил підрахунку трудового стажу. Основним документом для цього служить трудова книжка, а також інші документи, які є його підтвердженням.
Вам знадобиться
  • - трудова книжка працівника або інший документ, що підтверджує стаж;
  • - календар;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Визначте періоди трудової діяльності, які включаються до страхового стажу згідно з федеральним законом №255-ФЗ від 29.12.2006р. Іншими словами, випишіть дату початку і закінчення роботи на кожному підприємстві на підставі трудової книжки, трудового договору та іншого документа, який служить підтвердженням факту виконання трудової функції в тій чи іншій організації. Якщо співробітник змінив прізвище, ім'я або по батькові, він повинен пред'явити документ, на підставі якого вироблялося зміна.
2
Розрахуйте кількість календарних днів за кожен період роботи, який включений до страхового стажу. Якщо в підтверджуючому документі не визначена точна дата прийому/звільнення, а зазначено тільки рік, за фактичну дату слід приймати 1 липня. Коли вказаний місяць і рік, а число з якихось причин упущено, для розрахунку потрібно використовувати 15 число місяця.
3
Розрахуйте загальну тривалість страхового стажу працівника в календарних днях, склавши між собою підраховані дні за всі періоди роботи.
4
Виділіть кількість повних місяців страхового стажу. За цілий місяць слід приймати 30 днів.
5
Виділіть кількість повних років. За цілий рік слід приймати 12 місяців або 360 календарних днів.
6
Визначте тривалість страхового стажу в роках, місяцях, днях. Необхідно враховувати, що якщо ви розраховуєте стаж працівника для визначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, то слід включити період його роботи на вашому підприємстві з моменту надходження до фактичної дати підрахунку страхового стажу.
7
При розрахунку пенсії в загальний стаж входять періоди роботи до 01.01.2002р. В нього слід включати час навчання в освітній установі, а також час догляду за дитиною протягом 3 років, за дитиною-інвалідом до 16 років, а також інші періоди, зазначені у відповідному законодавстві.
Зверніть увагу
Все періоди трудової діяльності після 31.12.2001г. входять до страхового стажу для розрахунку пенсії, а також оплати тимчасової непрацездатності через хворобу, у зв'язку з материнством. В даний час діє накопичувальна система для розрахунку стажу.