Як тонувати плівкою.

При бажанні затонировать скла автомобіля плівкою , завжди можна знайти спеціалізований автосервіс, який надає подібні послуги, але справжнє задоволення і гордість від виконаної роботи приносить самостійна обклеювання свого автомобіля. Вдобавок працьовитість заощадить кошти сімейного бюджету.
Вам знадобиться
  • - рулон тонировочной плівки,
  • - лезо або скальпель,
  • - шампунь,
  • - пульверизатор.
Інструкція
1
Працьовитим автомобілістам, які віддають перевагу самостійно вносити зміни в дизайн власного засобу пересування, не завадить дізнатися деякі професійні секрети наклеювання плівки на бічні стекла машин.
2
Щоб якість самостійного обклеювання стекол не поступалося професійної оклейке, призначені для тонування скла демонтуються з автомобіля і доставляються в ванну кімнату вашого житла, де при зачинених дверей відкривається кран гарячої води (водяна пара очистить навколишнє атмосферу від летючої пилу).
3
На креслярської дошці чи іншій рівній поверхні з плівки вирізаються викрійки, збільшені по периметру на 5 см в порівнянні з розміром скла. Плівка нарізається лезом, скальпелем або гостро відточеним ножем.
4
Відклавши готові викрійки, в ванні необхідно приготувати водний розчин з додаванням невеликої кількості шампуню, і на неї зверху укласти креслярську дошку, яку бажано накрити байковим ковдрою, щоб уникнути під час роботи утворення подряпин на зворотній поверхні обклеюють скла.
5
Закінчивши приготування, приступають до миття стекол і, уклавши чисте скло на дошку, з викрійки, призначеної для наклеювання, відділяється захисний шар. В ході поточного процесу плівка і поверхня скла інтенсивно збризкують водою з пульверизатора.
6
Наклавши плівку на внутрішню поверхню скла, вона розгладжується, і з-під неї видаляються повітряні бульбашки і залишки води. Здійснювати цей процес краще за допомогою невеликої дерев'яної лінійки, оберненої тканиною.
7
Після 6-8 годин, коли обклеєне скло повністю висохне, по його периметру, відступивши від краю приблизно п'ять міліметрів, обрізаються надлишки тонировочной плівки, після чого скла встановлюються на свої місця в автомобілі.