Як зробити кидок портів. Як зробити проброс пристрою через шлюз.

При організації будинки локальної мережі з кількох комп'ютерів може виникнути проблема, яка полягає в тому, що ви не зможете отримати доступ до ftp-серверів, що працюють в активному режимі. Це пов'язано з тим, що локальна мережа має лише один зовнішній ip-адреса, який належить маршрутизатора - пристрій, що використовує в якості шлюзу (комп'ютера або роутера). Для того щоб виправити становище, роблять проброс (переадресацію, перенаправлення) портів. Якщо в якості шлюзу ви використовуєте роутер, зробіть наступне:
Інструкція
1
Ввести налаштування роутера. Для чого в адресному рядку браузера впишіть його адресу, наприклад, 192.168.1.1. Після цього ви побачите веб-інтерфейс роутера із запитом логіна і пароля. Часто в якості таких використовується слово admin (уточніть в документації пристрою). Авторизуйтесь.
2
Задайте правило перенаправлення портів. Для чого знайдіть потрібну сторінку в настройках роутера. В різних моделях роутерів вона може мати різне назва: Advanced - Port Forwarding, NAT Setting - Virtual Server або «Перенаправлення портів"
3
Введіть у таблиці ім'я комп'ютера або його ip-адресу, діапазон портів, виберіть протокол. Ip-адресу можна дізнатися набравши в командному рядку (кнопка «Пуск» -Виконати, ввести cmd) ipconfig. Збережіть зміни. Зробіть перезавантаження роутера.
Зверніть увагу
Порт - це будь-яке число від 1 до 65535.
Корисна порада
Який саме номер порту ви будете використовувати, не має значення. Важливо, щоб він не використовувався іншою програмою. Тобто, для запуску в один час двох файлообмінних клієнтів, в їх налаштування треба вказати різні порти.
Хокей одна з найпопулярніших ігор на планеті. Причина в видовищності цього спорту. Високі швидкості, віртуозне володіння ключкою і шайбою, динамічні поєдинки суперників на льоду, які часом переходять в масові криваві побоїща. Все це елементи шоу. Не буває такого періоду, коли хокеїсти коли бувають на лавці штрафників. Причина проста - гравці порушують правила. І дуже часто свідомо, щоб врятувати ситуацію біля своїх воріт, затримати ключкою суперника або викинути шайбу з небезпечної зони. Одне з найпоширеніших порушень проброс шайби.
Інструкція
1
Після проброса шайби гра зупиняється і у атакованих спортсменів з'являється можливість перевести дух. Проброс вважається порушенням тому, що він призводить до непотрібних зупинок в грі. Мета судді не допустити порожньої витрати часу в матчі. Проброс шайби фіксується, коли гравець посилає її зі своєї половини за межі чужих воріт, і вона перетинає їх лінію.Красная лінія, яка ділить по центру льодового майданчика, проведена спеціально для цього правила. Суддя повинен визначити місце останнього дотику з шайбою гравця володіє нею. Тільки після цього визначається, чи був здійснений проброс.
2
Отже, як вчинити безпосередньо проброс. Якщо гравець кидає, вдаряє або відбиває шайбу зі своєї половини поля, і вона укочується за лінію воріт команди суперника. При цьому шайба по шляху не повинна зачепити нікого з гравців. Шайба повинна пройти 3 або більше зони, крім тієї, з якої був зроблений пас або кидок. Після цього гру зупиняють і фіксують порушення правил, в даному випадку проброс.
3
Після цього вкидання шайби на лід виробляється в точці найближчої до місця останнього торкання з шайбою гравця команди, яка скоїла проброс шайби. Проброс не фіксується, коли шайба потрапляє в створ воріт. В цьому випадку зараховують взяття воріт, тобто гол.
4
Не вважається це порушенням правил, якщо захищає команда грає в «чисельній меншості» в момент кидка шайби. Тобто, внаслідок одного або декількох штрафів, команда має на льоду менший чисельний склад, ніж їх суперник також коли шайба до перетину лінії воріт торкнеться будь-якій частині тіла защищающегося гравця, у тому числі і воротаря.
5
немає порушення і в тому випадку, якщо шайба була проброшена гравцем, бере участі у вбрасиваніі.В випадку, коли лінійний суддя порахував, що той чи інший гравець команди суперників, за винятком воротаря, міг зіграти з шайбою, до перетину нею лінії воріт. Якщо воротар покинув площу воріт або перебував поза її під час становища проброса і рухався в напрямку шайби.