Як зайнятися музикою.

Починати заняття музикою можна в будь-якому віці, був би час і бажання. Якщо хочеться співати, навіть в караоке, якщо здається, що музика - це самий підходящий спосіб виразити себе, варто почати займатися і глибше дізнатися, як і з чого вона складається.
Вам знадобиться
  • Ноти
  • Музичний інструмент
  • Спеціальне програмне забезпечення
Інструкція
1
Приватні урокі.В цьому випадку дуже багато залежить від учителя і його смаку. Учитель ставить голос, якщо він є, допомагає поставити руку на інструмент, в якихось випадках навіть змушує займатися, якщо треба. Учитель допомагає подолати технічні труднощі, правильно дозує навантаження і вибудовує поступовість освоєння обраного інструменту або музичного стіля.Еслі учитель хороший, є всі шанси за півроку отримати основи нотної грамотності, почати грати на обраному інструменті або співати тим стилем, який нравітся.Етот спосіб підходить тим , хто вже визначився, на якому інструменті він хоче грати і в якому музичному стилі хоче працювати.
2
Музична школа.Способ хороший, якщо хочеться засвоїти не лише основи, але і весь обсяг знань, якими володіє початківець музикант, а також мати диплом, який підтверджує ці знання. У музичній школі викладають основний (обраний студентом) інструмент - так звану спеціальність, а також в обов'язковому порядку дадуть основи гри на фортепіано. У музичній школі учні обов'язково займаються сольфеджіо, і в результаті цих занять напрацьовується вміння правильно записувати будь-яку мелодію нотами. Також там вивчають музичну літературу.Учеба в музичній школі підходить для дітей, тому що дає базові та різноманітні знання, знайомить з "виворотом" музичного світу, вчить класичному стилю виконання, основам композиції та правильного запису музики з точки зору нотної грамоти.Обученіе в музичній школі займає кілька років.
3
Музичні гуртки і самообразованіе.Ето спосіб для самостійних людей, постійно шукають щось нове і тих, хто не боїться труднощів і експериментів. Музика, як спосіб самовираження і спілкування постійно пропонує нові варіанти, особливо електронна музика, яка виникає в результаті змішування різних стилів і направленій.Для того, щоб освоїти професію рок-музиканта, техно-мікшера, ді-джея, майстри музичних композицій, необхідно бути в курсі найостанніших музичних новинок. Допоможе в цьому постійна "наслушанность", вміння поводитися зі спеціалізованим музичним софтом, навик чистити готовий вже звук, створювати нові звуки, звукосполучення і рітми.В якомусь сенсі це заняття нагадує заняття художника, тільки в результаті виходять не картини, а музичні композиції .Цим способом можна вчитися музиці все життя.
Зверніть увагу
Різні інструменти вимагають різної специфіки та схильності до них: наприклад, скрипка вимагає ідеального слуху, а барабани - бездоганного почуття ритму.
Корисна порада
Якщо ви почали займатися музикою, то робити це потрібно регулярно, бажано щодня. Тільки так ви напрацюєте необхідні для майстерності навички.
В травневі свята за традицією відкривається дачний сезон, тому більшість жителів столиці, користуючись довгими вихідними, прагне залишити галасливе і задушливий мегаполіс і провести свята на природі. Але якщо виїхати за місто можливості немає, зневірятися не варто, і в Москві є безліч місць для відмінного проведення часу.
Для любителів дикої природи пропонує свої послуги ВВЦ, на території якого можна чудово провести час у справжній рибальському селі. Навіть найзатятіші рибалки столиці мають рідкісну можливість вибратися на берег тихого водойми і зварити юшку на багатті. Тут, не покидаючи меж МКАДа, можна зловити 15-кілограмову рибу, а досвідчені кухарі приготують із неї смачне блюдо по одному із старовинних рецептов.На 10 кілометрі Дмитрівського шосе розташовані найкрасивіші угіддя, де всі бажаючі можуть повправлятися в соколиного полюванні. Уроки майстерності проводять професіонали своєї справи, які преподадут основи та на практиці покажуть, як треба спілкуватися з соколами і яструбами: тримати їх на руці, тренувати, годувати, відпускати в полет.Отлічно провести час можна, прокотившись на ретро-поїзді. Справжній старовинний паровоз провезе по Москві, або відправиться в довколишні міста, не менш відомі своєю культурною спадщиною. Поїздка на ретро-поїзді поверне вас в минуле Россіі.Для спільного відпочинку з дітьми можна порадити дельфінарій і зоопарк, що пропонують свої послуги як екскурсій та бесід. Тут діти та дорослі познайомляться з різноманіттям фауни, способами охорони природи і проблемами екології. З приходом весни відкривається сезон пасажирської навігації по Москві -реке. Така подорож дозволить відпочити від московських пробок і споглядати культурний центр столиці. У цій поїздці жителям і гостям мегаполісу відкриється раніше невідома Москва.Для любителів спортивного відпочинку відмінним варіантом будуть верхові поїздки. Покататися на конях можна на кінно-спортивних базах, іподромах під керівництвом інструкторів. Для вільної верхової прогулянки коні видаються напрокат в будь-який з невеликих приватних стаєнь.