Як заробляти на Новий рік.

Новий рік - не тільки один з кращих свят, а й один з кращих періодів заробітку. Можливість заробити на Новий рік є у тих, хто вміє щось робити своїми руками, співати і танцювати або, принаймні, водити машину.
Інструкція
1
Основний спосіб заробити в Новий рік - це улюблене студентами театральних вузів перевтілення в Діда Мороза чи Снігуроньку. Діда Мороза і Снігуроньку запрошують на Новий рік майже у всіх сім'ях, де є діти, крім того, багато хто робить це в останній момент, коли вже все фірми з організації свят перевантажені замовленнями. Якщо ви хоча б трохи вмієте співати чи танцювати, ладите з дітьми і знаєте кілька казок або дитячих віршів, то ця робота - для вас. Починати шукати замовлення краще через знайомих, а якщо знайомих, які потребують Діда Мороза та Снігуроньку, немає, то можна дати оголошення в інтернеті або навіть просто розклеїти звичайні оголошення на будинках вашого району. Середня вартість послуг Діда Мороза або Снігуроньки - від 3000 рублів (безпосередньо в ново рік няя ніч ще дорожче). Мінуси цієї роботи - неможливість відзначити Новий рік в колі сім'ї і "сухий закон".
2
Любителі робити що-небудь своїми руками можуть вже починаючи з грудня і до старого Нового рік а продавати листівки ручної роботи (зрозуміло, власної). Для цього вам знадобляться тільки матеріали і ваша творча жилка. Листівки можна продавати через інтернет самостійно або через магазин оригінальних подарунків ручної роботи (в Москві це, приміром, "Бюро знахідок"). Подібні магазини приймають і інші оригінальні подарунки, зроблені своїми руками.
3
Мало хто з виїжджаючих на ново рік ня свята може взяти з собою свого домашнього улюбленця - кішку або собаку. Якщо ви любите тварин, то варіант "няня для Тузика" вам підходить. В обов'язки такої "няні" входить вигул тварини, годування (корм господар купить сам), гри. В день на одній собаці можна заробити до 1000 рублів. Запропонувати свої послуги можна на форумах любителів тварин або в соціальних мережах.
4
Ново рік ня свята - час прийому та відвідування друзів та родичів. Не кожен з нас любить дотримуватися "сухий закон" під час цих заходів і не кожен відправляється в гості на метро. Це означає, що попит на послуги "тверезих водіїв" в ново рік ня свята виросте. Якщо ви водите машину, то цілком зможете заробити на любителях застіль. Послуги тверезого водія обходяться в 1500-3000 рублів за виїзд.