Як зробити новорічний костюм пірата. зробити піратський костюм.

З наближенням новорічних свят перед батьками постає питання, який костюм приготувати дитині на численні ранки. Хочеться, щоб костюм був оригінальним і, в той же час, не занадто складним у виконанні. Костюм пірата - один з найпростіших для виготовлення. До того ж, піратська тема в моді, завдяки фільму «Пірати Карибського моря». Візьмемо за зразок наряд незабутнього Джека Горобця.
Вам знадобиться
  • Жіночий біла шовкова блузка з відкладним коміром.
  • Темні брюки.
  • Темна одностороння тканину.
  • Відріз червоної тканини.
  • Шкіряні чоботи, висотою не менше ніж до середини ікри.
  • Клаптик штучної шкіри в колір чобіт 100 х 100 см.
  • Золота тасьма шириною 2 - 3 см.
  • Іграшкові ніж і пістолет.
Інструкція
1
Звичайна біла чоловіча сорочка не підійде для того, щоб виконати роль білої піратської сорочки. Потрібен шик. А тому сорочка має бути з пишними рукавами і бажано з шовкової тканини. Нехай навіть це буде штучний шовк. Тому знайдіть жіночу шовкову блузку з довгими пишними рукавами. Перешийте гудзики на манжетах так, щоб манжети щільно охоплювали зап'ястя дитини. Завдяки цьому рукава НЕ будуть звисати. Навпаки, вони будуть лежати з хорошим напуском. Зрозуміло, блузка, навіть жіноча, буде широкувата дитині. Зайву ширину ви приховаєте під довгим жилетом і затягне кушаком.
2
А от штани підійдуть будь-які, аби колір був темний. Пропрасуйте брюки так, щоб на них не було стрілок. У піратів на брюках не може бути випрасуваних стрілок.
3
Довгий жилет вам доведеться шити. Знадобиться темна одностороння тканину, тобто тканина, у якої виворітна і лицьова сторони виглядають однаково. Для того, щоб зшити жилет, викроїте три прямокутника. Довжина найбільшого прямокутника, який стане спинкою, повинна бути дорівнює відстані від плеча до середини стегна. Ширина цього прямокутника дорівнює половині охоплення стегон дитини плюс 5 см. Викроїте ще два прямокутника. Це будуть полички. Їх довжина дорівнюватиме довжині великого прямокутника, а ширина - половині його ширини плюс 10-15 см. Зшивайте плечові шви від країв до середини. При цьому полички пришийте не до кінця, 10-15 см верхнього зрізу залиште вільними. Це будуть відвороти лацканів. Накиньте напівфабрикат жилета на свою дитину, скріпіть бічні шви пахвами так, щоб було зручно рухати руками. Зшивайте від цього місця вниз. Бічні шви знизу годі й зашивати до кінця. У жилета допускаються бічні розрізи. Всі зрізи, крім внутрішніх, обшийте золотою тасьмою.
4
Для кушака вам знадобиться червона тканина довжиною близько двох метрів і шириною 30-40 см. Її можна навіть не обробляти, а просто красиво обмотати навколо талії. Головне, щоб матеріал, з якого ви викроїте пояс, що не був сипучим. З цієї ж тканини викроїте бандану. Це буде квадратний клапоть розміром 50х50 см.
5
Найскладніше - це справжні піратські чоботи. Надіньте чоботи, які ви вибрали для костюм а. Виміряйте відстань від верхнього краю чобіт до коліна. Зі штучної шкіри викроїте дві трапеції. Висота кожної трапеції дорівнює измеренному віддалі, помноженому на два, плюс 5-10 см. Коротка сторона повинна бути дорівнює обхвату ікри плюс 2 см на шов, а довга на 5 см більше. Це будуть відвороти ботфортів. Зшийте кожну трапецію по які паралельним сторонам. Довшу сторону обшийте золотою тасьмою або фігурно виріжте, наприклад зубчиками. Надіньте відвороти поверх брюк лицьовою стороною всередину. Більш широке отвір повинен бути вгорі. Потім надіньте чоботи так, щоб нижній край опинився всередині халяви. Брюки заправте всередину халяви. Відверніть ботфорти лицьовою стороною назовні і закрийте ними місце, де з'єднуються відвороти і халява. Шов на одворотах повинен знаходитися на внутрішній стороні ноги. Щоб ваш малюк міг активно рухатися на святі, не побоюючись втратити ботфорти, закріпіть відвороти декількома стібками.
6
Ну що ж, залишилося нанести декілька дрібних штрихів. Надіньте бандану, суньте за пояс ніж і пістолети. Для повноти подібності можна зобразити борідку і вусики спеціальними фарбами для гриму. Перед вами майже справжній капітан Джек Воробей.