Як вкоротити лижні палиці.

Довжина лижних палиць має першочергове значення для правильного та безпечного катання, тому вибираючи палки , потрібно звертати увагу на їх довжину і міцність. Важливо пам'ятати, що палки для лижника - це витратний матеріал, тому не варто вибирати найдорожчі моделі, точно так само як не варто звертати зайву увагу на матеріал і конструкцію палиць. Дійсно важливим параметром є довжина.
Інструкція
1
Щоб визначити підходящу довжину палиць, потрібно просто рівно встати на підлогу і взяти в руки палицю, при цьому кут згину ліктя в ідеалі повинен бути 90 градусів. Правда, в магазині ви будете стояти на підлозі, тому має сенс взяти палки на 10-15 сантиметрів довше, тим більше що їх завжди можна вкоротити.
2
Потім, вдома ще раз примірятися до довжини палиць і в разі необхідності вкоротити їх до потрібної довжини. Для цього потрібно зняти рукоятку, на перший погляд, здається, що вона не знімна, але якщо нагріти кінець палки , рукоятка легко знімається.
3
Для нагрівання можна використовувати будь-який підручний метод. Наприклад, розігріти ручку феном, потримати її в духовці або в каструлі з гарячою водою (попередньо загорнувши в пакет), можна навіть просто погріти ручку над газом, постійно її повертаючи. Як тільки пластик розшириться, рукоятку можна знімати, головне, не повертати її, щоб не деформувати пластик, а просто акуратно стягувати з палки .
4
Досвідчені фахівці радять попередньо зробити на ціпку насічку, щоб розуміти до якої глибини потрібно буде одягнути ручку. Після того, як рукоятка знята, палицю відпилюють до потрібної довжини і знову одягають її наверх.
5
Під рукою потрібно мати клей для термопистолета, в перший раз може вистачити і власного клею, але якщо ви знімаєте рукоятки не перший раз, їх напевно доведеться підклеювати. Тепер домігшись ідеальної довжини палиць, можна сміливо їхати на трасу, і випробувати своє творіння.