Як точити хокейні ковзани.

Хокейні ковзани необхідно регулярно оглядати, щоб стежити за ступенем зношеності лез. Гострий коник забезпечує краще ковзання, дозволяє більш точно контролювати рух і баланс, що в підсумку позначається на відчуттях від катання. Тому можна з упевненістю сказати, що швидкого прогресу зможе досягти тільки гравець на добре заточених ковзанах.
Інструкція
1
Точити потрібно не просто затупілась лезо. В першу чергу в доопрацюванні потребує новий, щойно куплений коник. Вважається, що фабричне лезо вже заточене оптимальним чином і підходить будь-якому гравцеві, але для досвідченого гравця очевидно, що воно потребує доопрацювання. Грамотна заточка допоможе сформувати профіль, що ідеально підходить для конкретного гравця. Більш того - профіль необхідно міняти в процесі навчання, керуючись індивідуальними потребами.
2
Правильно заточений коник повинен мати невеликий жолобок в підставі леза, який буде утворювати два чітких ребра ковзана. Саме ці ребра дозволяють здійснювати правильний поштовх, тому заточка хокейних ковзанів зводиться по суті до відновлення желобка на лезі. Головне - віддати ковзани в руки професіоналів, так як глибина желобка, рівень ребер, співвідношення радіусів желобка і профілю - все це впливає на стиль і якість катання.
3
Також не рекомендується проводити заточку самостійно, так як без хорошого устаткування буде складно дотриматися необхідні розміри, що призводитиме до дисбалансу на льоду. Після заточки коника його потрібно оглянути і в разі потреби довести леза самостійно. Для цього потрібно прибрати задирки на лезі, використовуючи алмазний абразивний брусок, відшліфувати мікрочастинки за допомогою полірувального каменю і надати гранях бажану форму за допомогою грубого доводочного каменю. Ці маніпуляції забезпечать коника ідеальне зчеплення, особливо, якщо після доведення змастити лезо спеціальним маслом, що знижує силу тертя. Тепер можна випробувати нове лезо в ході чергового тренування.
4
Головне - стежити за станом ковзанів, і як тільки відчується прослизання або дисбаланс, знову вирушати на заточку. При інтенсивних тренуваннях має сенс точити ковзани один раз в 2-3 тижні.
Серед різних видів зимового спорту, мабуть, найпопулярнішим в народі розвагою можна назвати катання на ковзанах. Однак ковзани можуть доставити вам справжнє задоволення тільки тоді, коли кататися на них легко і приємно, і складається ця легкість не тільки з якості льоду на ковзанці і з якості самих ковзанів, але і зі ступеня заточки їх леза. Якщо лезо ковзанів затупилося, ви помітите, що ковзани вже не їдуть так швидко, як раніше. Заточити ковзани можна як у майстра, так і самостійно, за наявності потрібних інструментів.
Інструкція
1
Правильна заточка ковзанів увазі наявність жолобка на лезі, який робить катання комфортніше, завдяки меншому зіткненню леза з льодом. Якщо ви вирішили ув'язнити ковзани самостійно, не звертаючись до майстра, то вам буде потрібно шліфувальний круг з електродвигуном і спрямовуюча пластина.
2
За допомогою шліфувального круга зашліфуйте жолоб, після чого візьміть круглий напилок з лезом товщиною 4,5 мм і діаметром 10 мм, і вручну пропиляєте правильну глибину і форму жолоба, доводячи його глибину до 0,5-0,6 мм .
3
Формуючи жолоб, ви одночасно за допомогою напилка заточувати краю ковзанів. Звертайте увагу на те, наскільки симетричний жолоб коника - він не повинен схилятися в одну або іншу сторону. Щоб переконатися в рівномірності жолоби, візьміть будь-яку плоску лінійку або пластину і накладіть її поперек жолоба перпендикулярно лезу коника.
4
Металеві задирки з леза потрібно зняти за допомогою шліфувального бруска з дрібним зерном. Повторіть процедуру шліфовки на обох ковзанах, а потім перевірте, чи однаково заточені леза, і чи однаково сформований жолобок.
5
У разі заточки фігурних ковзанів жолоб може досягати 11-15 мм в глибину, а хокейні ковзани мають невеликий жолоб. Чим частіше ви катаєтеся на ковзанах - тим частіше їх потрібно заточувати.
6
Час від часу перевіряйте стан лез, і якщо ви помітили, що вони починають затупляться, відкоригуйте їх напилком або круглої наждачним шкуркою, не допускаючи сильного затуплення лез.