Як позбутися від переїдання.

Переїдання цілком можна прирівняти до наркотичної залежності. На жаль, від цієї недуги немає ліків. Можна лише методично і поступово змінювати своє харчова поведінка. Альтернатива - хірургічне втручання і ушивання, бандаж шлунка.
Інструкція
1
Причина переїдання - в голові, тому з нею вам і потрібно розібратися в першу чергу. Спробуйте взяти аркуш паперу, олівець і виписати деякі моменти: - всі ті, що допомагало вашим батькам у дитинстві умовити вас з'їсти «ще шматочок»; - всі ваші переконання щодо того, що викидати їжу - погано, що недоїдене на тарілці в гостях - смертельна образа господарям, що залишена на тарілці їжа виглядає негарно, що з нею доведеться щось робити (простіше вже доїсти) та інше. Усвідомте наявність цих установок, що не мають нічого спільного ні з вашим апетитом, ні з почуттям голоду, ні з потребою організму в поживних речовинах.
2
Регулярно відстежуйте «моменти істини». Це такі моменти, коли ви усвідомлюєте, що вже ситі, але продовжуєте класти в рот шматочок за шматочком. Щоб відстежувати такі моменти, приймайте їжу в тиші, без свідків, без відволікаючих від процесу телевізора, газет, інтернету. Коли ви відчуєте, що вже ситі, але продовжуєте тягнути в рот вилку або ложку з їжею, усвідомте цей момент, проникніться ім. Задайте собі питання, чому ви їсте тоді, коли вже ситі?
3
Нарешті, використовуйте деякі психологічні прийоми, що дозволяють не переїдати. Наприклад, вибирайте тарілки неапетитно синього кольору. Їжте частіше й по чуть-чуть, це дозволить вам не відчувати голоду, а ваш шлунок поступово знайде нормальні розміри (а відомо, що слідство регулярного переїдання - розтягнутий шлунок).
4
Крім того, намагайтеся частіше пити. Дуже часто за голод люди приймають відчуття спраги. Проте ні в якому разі не втамовує спрагу Сильногазований напоями типу коли і подібними їй.
5
Алкоголь - супутник апетиту. Людина, що прийняв «на груди», втрачає контроль над тим, що і скільки він їсть. Тому намагайтеся себе не провокувати на переїдання , особливо у вечірній час.