Як зробити ноутбук телевізором. internet тв ноутбук.

Будучи власником ноутбука , ви можете використовувати його в якості компактного телевізора. На сьогоднішній день існує два способи, які дозволяють користувачам перетворити свій ноутбук в міні ТВ.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, ТВ-тюнер, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для початку розглянемо такий спосіб, як підключення ноутбука до інтернет-телебачення. Для цього вам буде досить забезпечити ваш комп'ютер належної швидкістю з'єднання з мережею. Щоб дивитися на ноутбуці телебачення через інтернет, виконайте наступні дії. Відкрийте головну сторінку пошуковика і введіть запит «телебачення онлайн» до відповідного рядка. Серед результатів видачі ви неодмінно знайдете потрібний для себе сервіс, що передбачає трансляцію телевізійного сигналу через інтернет.
2
Ви також можете зробити ноутбук телевізором, обладнавши його зовнішнім ТВ-тюнером. Цей пристрій можна придбати практично в будь-якому магазині комп'ютерної техніки. Після того, як ви купите тюнер, вам потрібно виконати його підключення до ноутбука і налаштувати прийом каналів. Для цього необхідно виконати наступні дії.
3
Дістаньте з коробки з виробом диск з програмним забезпеченням і вставте його в привід ноутбука . Дочекавшись завантаження носія, встановіть драйвера для тюнера в папку за замовчуванням. Після установки програми, перезавантажте ноутбук.
4
Запуск комп'ютера буде виконаний з внесеними в систему змінами, які були виконані раніше встановленим програмним забезпеченням. На робочому столі ви побачите ярлик телебачення. Він вам знадобиться пізніше. На даній стадії вам потрібно підключити ТВ-тюнер до комп'ютера. Зробити це можна шляхом вставки USB-шнура пристрою до відповідного гніздо ноутбука . Після підключення тюнера система визначить його профіль. Підключіть до пристрою антену, або кабель (якщо телебачення кабельне).