Як виїхати в Гоа.

Незважаючи на те, що Гоа - це найменший і малонаселений штат Індії, туристи охоче їдуть сюди на відпочинок. Гоа по праву вважається перлиною індійського узбережжя: тут і нескінченні золоті пляжі, і прозорий блакитний океан, і пронизливе небо без хмар. Уже захотіли відправитися в Гоа ?
Інструкція
1
Тоді вирішите, коли вам краще їхати. З грудня по квітень опади у Гоа дуже рідкісні, а купальний сезон триває цілий рік. Сезон дощів починається в червні і закінчується у вересні.
2
Визначтеся з метою поїздки. Гоа - це не тільки пляжний відпочинок. Тут можна знайти безліч пам'яток: церква непорочного Зачаття Діви Марії, храм Шрі Мангеш, форт Агуада, руїни церкви святого Августа і багато іншого. Але набагато більшою популярністю Гоа користується у людей, втомлених від задушливих міст, офісів і строгих життєвих правил.
3
Виберіть готель. Для туристів на Гоа є готелі різного плану: це і молодіжні гуртожитки, і державні готелі, і готелі, що знаходяться у власності численних туристичних компаній, і готелі міжнародного класу, і екзотичні готелі вищої категорії. Середня вартість номера коливається від 3 до 100 доларів.
4
Виберіть авіакомпанію. Дістатися до Гоа можна, прилетівши на літаку до Індії. У цю країну літають літаки компанії «Аерофлот» (вильоти з Москви), «Air India», «Turkmenistan Airlines» (Туркменські авіалінії), «Qatar Airways» (Катарські авіалінії), «Київські авіалінії», «Emirates», «Etihad Airways ». Безпосадочні рейси здійснюються тільки компанією «Аерофлот» (6 рейсів на тиждень до Делі і 3 до Бомбея). Вартість перельоту складе 15000-24000 рублів. До Гоа можна битися по повітрю на літаку з Мумбаї, а також поїздом і автобусом.
5
Отримайте візу. Для поїздки в Гоа потрібно індійська віза, яку можна отримати в Посольстві Індії в Москві. Для отримання візи надайте наступні документи: анкета заявника в двох примірниках, дві кольорові фотографії 3,5х4,5 см, дійсний закордонний паспорт, авіаквиток і його копія, бронь готелю, внутрішній паспорт і його ксерокопія. Одноразова віза разом з консульським збором коштує порядку 100 доларів.
6
Зробіть необхідні щеплення від холери, черевного тифу, поліомієліту, гепатиту. Перебуваючи на Гоа , стежте за якістю їжі і намагайтеся пити бутильовану воду, тоді відпочинок не буде затьмарений неприємностями, пов'язаними зі здоров'ям.