Як ставити удар.

Різні види бойових мистецтв на сьогоднішній день поширені як серед чоловіків, так і серед жінок. Одне з перших, з чого починають навчання більшості бойових мистецтв - постановка удару .
Інструкція
1
Добре поставлений удар повинен бути швидким, різким і потужним. Деякі з тренерів вважають, що необхідно спочатку розвивати швидкість удару , і тільки потім його силу. Інші. Навпаки, радять спочатку працювати над силою удару , а швидкість розвинеться сама в результаті тренувань.
2
Поставити удар Вам допоможуть в будь-якій секції з боксу, але існує і ряд рекомендацій та порад, як зробити це самостійно. Перш за все, Ви не повинні забувати про силових тренуваннях. Відвідування спортзалу, віджимання, вправи на прес і біг підуть на користь.
3
Крім цього, одним з найпростіших вправ є ката. Для початку необхідно зайняти правильне вихідне положення: фронтальна стійка, спина пряма, ноги на ширині плечей, трохи зігнуті в колінах, ступні паралельно один одному, стояти потрібно не на носках, а на всій ступні. Ліва рука трохи виведена вперед, стиснута в кулак, звернена долонею вниз, ударною поверхнею є кісточки вказівного і середнього пальців. Права рука розташована на рівні пояса, стиснута в кулак і зігнута в лікті, долоня звернена верх. Вправа полягає в тому, що Ви, підводячись на носках, на видиху стаєте на п'яти і одночасно міняєте положення рук на протилежне - ліва рука відводиться до стегна, а права переходить вперед на так звану «білу лінію» (центр тіла). Щоб напрацювати силу удару можна скористатися еспандером. Необхідно перекинути його за спину, затиснути в кулаці, і виконувати ката.
4
Корисні також віджимання на кулаках, прокатка проксимальних фаланг, вправи з боксерськими «лапами» і грушею.
5
Якщо Ви вирішили поставити удар, необхідно виконувати тренування щодня, стежити за своїм тілом, виконувати силові вправи, качати прес і займатися бігом. Краще, якщо за Вашими заняттями спостерігатиме професійний тренер.
Бокс - один з найжорсткіших видів спорту. Бажання поставити удар мотивує людей займатися боксом. Але не всі боксери можуть похвалитися хорошим ударом. Що ж необхідно для того, щоб ваш удар збивав з ніг бика?
Інструкція
1
Додайте різкості. Не завжди фізично сильна людина володіє нокаутуючим ударом, і на це існує декілька причин. Одна з них - невисока швидкість удару. Згадайте шкільний курс фізики. Сила удару дорівнює масі, помноженої на прискорення. І тут немає нічого дивного - при великій фізичній силі і невисокій швидкості удар виходить середній. А якщо ще й фізичної сили мало, то й взагалі може вийти досить непереконливий удар.Треніруйте швидкість удару на спеціальній маленькій груші почерговими ударами. Так само варто підключити до тренування удари по тіні з невеликими гантелями в руках.
2
Навчіться розслаблятися. Добре йдуть удари по груші, але на рингу, щось не виходить? Це психологічний фактор. Тут і страх, і боязнь зробити противнику боляче. Від цього підсвідомість сковує рух, і удар виходить не таким швидким, сильним і чітким. Потрібно вміти усуватися від того, що відбувається. Зрозуміло, не як буддист, бо можна пропустити лівий боковий у щелепу, але весь страх і всі емоції потрібно залишити за межами рингу, щоб ви змогли показати максимум, на який здатні.
3
Рухайтеся. Навіть якщо ви важкі як слон і жваві, як лев, в статичному положенні проблематично провести карколомний удар. Удар в динаміці сильніше, ніж в статиці, можете легко переконатися в цьому на практиці.
4
Включайте все тіло. Можливо, ви тепер знаєте цю просту істину, але все ж забувати про це не варто, що сильний удар - це удар в якому працює все тіло: рука, плече, спина, ноги. Так, що не забувайте, що удар йде від ніг, і під час включайте їх.
5
Вибери конкретну точку. Хороший удар повинен бути точним. Істина проста, так що цільтеся в якесь певне місце. Якщо хочете знести суперника з ніг, то прицільно в щелепу, з урахуванням всіх вищеописаних побажань.
6
Зверніться до тренера. Всі ці поради універсальні, але проблема з ударом у кожного своя, тому було б чудово звернутися до фахівця, який досвідченим оком зможе помітити, що ви робите неправильно.