Як зробити сальто від стіни.

Сальто від стіни, або Wall Flip, один з найбільш красивих і поширених елементів паркуру. Wall Flip - це сальто, яке виконується після одного або декількох кроків вгору по стіні.
Інструкція
1
Існує декілька різновидів цього елемента: назад, вперед, арабське сальто (боком з однієї ноги з обертанням), бокове з двох ніг, назад або вперед з розворотом на 180 градусів після поштовху від стіни , Wall Gainer, Trinity Flip (або арабське сальто після двох - трьох кроків), Palm Flip (поштовх руками), Rayden (поштовх спиною), Corner Wall Flip (сальто від кута стіни). Для того, щоб навчитися виконувати звичайне сальто від стіни назад, краще попередньо навчитися робити сальто назад на рівній поверхні або з невеликого узвишшя, щоб зуміти подолати страх перед переворотом назад через голову. Також для виконання цього елемента ви повинні вміти впевнено робити один - два кроки вгору по стіні.
2
Для виконання елемента Wall Flip необхідно набрати пристойну швидкість. Розбігшись, ви робите крок на стіну тієї ногою, якої вам зручніше. У виконанні цього елементу важливо зробити перший крок на стіну якомога вище. Чим вище ви заплигне на стіну, тим більше часу у вас буде для здійснення перевороту. Зробивши упор першої ногою, необхідно «лягти» на повітря, зайнявши становище перпендикулярно стіні, і відразу поставити на неї другу ногу, але на невеликій відстані від першої.
3
Далі важливо зробити потужний мах руками і відхилити голову назад - це необхідно для того, щоб надати енергії руху для хорошою закрутки. Крім того, якщо ви не відхиліть голову назад, ви можете впасти на неї і пошкодити шию. Приземлення повинно здійснюватися на прісогнуто в колінах ноги, щоб не отримати травм.
4
Основні помилки, що здійснюються при виконанні сальто від стіни назад, це поганий розбіг, невисокий стрибок на стіну, погане відхилення тіла назад, відсутність відхилення голови назад, слабкий мах руками.
5
При виконанні будь-яких акробатичних елементів пам'ятаєте про те, що ви можете отримати серйозну травму. Тому будьте обережні і вчіться виконувати трюки в спеціально обладнаних залах під пильною увагою тренера. Якщо ж ви зібралися виконувати якісь елементи паркуру на вулиці, попросіть друзів, щоб вони вас підстрахували.
Зверніть увагу
Переднє сальто (frontflip) Навчитися робити переднє сальто нескладно, якщо ви вже добре вмієте робити перекид вперед. Почніть з виконання переднього сальто з розбігу на мати ... Заднє сальто (backflip) Починайте освоєння сальто назад, роблячи його на батуті - це вбереже вас від багатьох помилок, і можливих травм.
Корисна порада
2. Сальто вперед дуже схоже по техніці з шкереберть, тому освоївши перекиди, пробуйте робити сальто, підстрахувавши себе м'якими матами (в крайньому випадку, ковдрами). 3. Заднє сальто варто починати робити з височини: (стола, паркану та т. Д.) Не забуваючи згруповують. 4. Найважливіше для того, щоб навчитися робити сальто - це подолати себе, власний страх перед падіннями і невдачами.