Як замінити подушку двигуна.

Про наслідки, які може спричинити за собою ненадійно закріплений на своїх опорах двигун автомобіля, навряд чи варто згадувати. Вони всім добре відомі, і перераховувати їх в цій статті не має ніякого сенсу. Тому зношена подушка опори мотора замінюється в найкоротший термін і без всяких зволікань.
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - накидні ключі на 19 мм - 2 шт.,
  • - гайковий ключ на 10 мм.
Інструкція
1
Заміна подушок опор двигуна щоб уникнути опіків тіла здійснюється на остиглому моторі. Для проведення відновного ремонту автомобіль поміщається на рівному майданчику з затягнутим стоянковим гальмом і включеної першим щаблем в коробці передач. Не погіршить безпеку проведення подібних робіт і установка противідкатних підкладок під задні колеса.Еслі на машині встановлено захист картера мотора, то вона демонтується.
2
Потім в моторному відсіку откручиваются гайки нижнього і верхнього кріплень зношеної подушки, після чого передня частина автомобіля піднімається домкратом, і під картер двигуна встановлюється певної висоти (достатня для відриву мотора від опори) дерев'яна підставка .
3
Опустивши домкрат, і, піднявши тим самим двигун, стара подушка витягується з моторного відсіку і з неї демонтується металева накладка з шпилькою, яка переставляється на нову запчастину і прикручується на ній двома гайками за допомогою ключа на 10 мм.
4
Вставивши подушку в опору, на її шпильках накручуються верхня і нижня гайки ключем на 19 мм. А після того як за допомогою домкрата прибирається підставка під піддоном мотора, кріплення подушки остаточно затягується гайками.
5
Після миття рук процедура заміни подушки опори двигуна вважається закінченою.