Як міняти шрус. Як змінюється шрус в автомобілі.

Коли під час руху в автомобілі з приводом на передні колеса в ході виконання крутого повороту, при якому потрібна максимальна поворачивание керма, з боку передньої маточини чується тріск, то поява подібного звуку свідчить про швидкий вихід з ладу шарніра рівних кутових швидкостей .
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - жорстка опора,
  • - маточинний ключ,
  • - молоток,
  • - гайковий ключ на 19 мм.
Інструкція
1
Демонтаж і заміна несправного ШРУСа новим вузлом здійснюється в гаражі, на рівній поверхні підлоги. З цією метою, в ході попередньої підготовки до ремонту, відпускаються всі чотири болта на колесі, а також гайка кріплення підшипника маточини.
2
Потім автомобіль піднімається на домкраті, з нього знімається колесо, і передня частина кузова надійно встановлюється на жорсткій опорі. Після чого остаточно відкручується гайка кріплення підшипника маточини колеса.
3
На наступному етапі відновного ремонту від стійки ключем на 19 мм від'єднуються кріплення кульової опори і наконечника рульової тяги. Взявшись руками за гальмівний диск, ривком на себе маточина виводиться із зачеплення з шліцьовим наконечником приводного вала.
4
Відвівши стійку в сторону, і, закріпивши її там, щоб не заважала подальшим діям, однією рукою, обхоплюючи приводний вал, а другий - озброївшись молотком і, постукуючи їм по валу, він витягується з шестерні КПП.
5
Помістивши вал на верстак, і, затиснувши його в лещатах, проводиться заміна вийшов з ладу ШРУСа новим вузлом, і вал в зборі з новим шарніром встановлюється на своєму робочому місці (одним кінцем в КПП , а на другий надаватися шліцьова частина передньої маточини). Всі подальші дії по збірці машини виконуються у зворотній послідовності.
Корисна порада
Під час проведення ремонту зверніть увагу на цілісність пильовиків шарніра. У разі виявлення дефектів, вони підлягають беззастережної заміні.