Як вибрати туроператора.

Наближається довгоочікувана відпустка, який хочеться провести цікаво і без «головного болю»? Тоді готуватися до цієї події слід серйозно і заздалегідь. Одним з найважливіших питань у процесі підготовки до відпустки є вибір надійного туроператора . На що ж слід звернути увагу, довіряючи якість свого відпочинку тій чи іншій фірмі?
Інструкція
1
По-перше, це репутація оператора. Тут допоможуть розпитування знайомих і родичів, які вже скористалися послугами даної компанії. Також можна звернутися до просторів інтернету: існує багато різних сайтів, де туристи мають можливість залишити відгук про туроператора х, курортах, готелях і т.п. Тут же ви дізнаєтеся, як довго Вас оператор надає послуги на ринку туризму. Рекомендується звертатися у фірми, досвід роботи яких налічує не менше трьох років.
2
По-друге, не полінуйтеся відвідати офіси декількох туроператорів, поспілкуйтеся з менеджерами. Солідні фірми володіють просторими офісами з якісним ремонтом, зручною і новими меблями, сучасною оргтехнікою. Також в таких компаніях велика увага приділяється навчанню персоналу. Менеджери повинні доступно і зрозуміло ознайомити вас з варіантами турів, цінами, перевагами і недоліками того чи іншого виду відпочинку.
3
В-третє, не посоромилися запитати комплект документів та ліцензій, на підставі яких діє даний туроператор. Зверніть увагу, щоб ліцензії не були прострочені, а юридичне найменування компанії збігалося з тим, що прописано в договорі на покупку туру. Також уважно вивчіть і сам договір. У ньому детально і ясно повинні бути вказані такі параметри: розмір і порядок оплати, дати дії путівки, адресу та назву готелю, категорія номера, інформація про харчування та інших додаткових послугах, страхові випадки, а також відповідальність оператора за невиконання тих чи інших умов договору . Дотримуючись цих нехитрих правил, ви позбавите себе і своїх близьких від зайвих переживань, а спогади про відпустку будуть тільки приємними.