Як бронювати готель через інтернет.

Бронювання готелів через інтернет має незаперечні переваги - це зручно, вигідно і надійно. Крім того, немає необхідності переплачувати фірмам за посередницькі послуги. Бронювання в режимі он-лайн доступно цілодобово, сім днів на тиждень і не має на увазі ніяких обмежень. Головне, щоб у розпорядженні були доступ до інтернет у і кредитна карта.
Інструкція
1
Є два варіанти он-лайн бронювання готелів: бронювання готелю безпосередньо на сайті самого готелю та бронювання готелю на спеціалізованому сайті. Майже всі готелі надають можливість бронювання номерів через інтернет . Для цього необхідно відкрити сайт готелю і заповнити відповідні поля. Вибравши дату заселення в готель і дату виїзду з готелю, потрібно вказати кількість гостей, тип номера і тип харчування. Після цього потрібно заповнити дані туристів - ім'я, прізвище, дату народження і т.д. Далі необхідно вказати тип банківської картки, її номер, ім'я власника і термін дії картки. На завершення процесу бронювання заповнюється контактна інформація та підтверджується факт бронювання. Ви отримуєте код бронювання і захисний код. У більшості випадків, оплата проживання здійснюється безпосередньо перед виїздом з готелю.
2
Дуже зручно користуватися спеціалізованими системами бронювання готелів. Визначившись з готелем, необхідно зайти на сайт бронювання готелів і заповнити пропоновані поля. Одним з популярних і зручних сайтів є booking.com. Опинившись на головній сторінці, потрібно вказати у відповідному полі напрям або помістити повна назва готелю, дати заїзду та від'їзду, а також, відзначити, подорожують чи з вами діти. Система видасть всі можливі варіанти проживання в цьому готелі на зазначені дати. Після цього потрібно вибрати відповідний варіант і завершити бронювання. Деталі бронювання і код бронювання надсилаються на електронну адресу.
3
Як правило, на сайтах бронювання готелів ціни нижчі, ніж на сайтах самих готелів. Це відбувається тому, що подібні спеціалізовані сайти розташовують багатомільйонною аудиторією і завдяки цьому отримують значні знижки від готелів.
4
Великі сайти бронювання готелів оснащені системою VeriSign, яка гарантує безпеку передачі і надійність зберігання персональних даних туристів.
5
Якщо ви бронюєте готель через інтернет вперше, переконайтеся в тому, що ваша кредитна карта підходить для он-лайн платежів.
Зверніть увагу
Зазвичай заселення в готель відбувається після 14:00 за місцевим часом, а виселення - до 12: 00.Перед бронюванням необхідно уважно прочитати умови бронювання та ануляції бронювання.
Корисна порада
Список найпопулярніших сайтів бронювання отелей:booking.comvenere.comhotels.comexpedia.comtripadisor.comhotelscombined.com