Як прибрати запах вогкості. Як вести запах вогкості з одягу.

Вас або вашої дитини мучить кашель вранці, а ви не зрозумієте, в чому справа? Не поспішайте лаяти нічим не допомагають лікарів і аптеки, а краще огляньте кожен куточок свого житла. Що там можна знайти? Та все, що завгодно, але, найголовніше - знайти джерело вогкості та її супутницю - цвіль. Саме вона - причина багатьох дивних нездужань.
Інструкція
1
Чому виникає вогкість, зрозуміло кожному. Сирість - це порушена герметизація приміщення. Просто десь знаходиться зайва волога, у якої немає можливості вивітритися. Сирість веде до утворення цвілі. А остання - це смердючий запах, погане самопочуття вранці і ремонт нанівець. Цвіль роз'їдає не тільки шпалери, але і штукатурку, в'їдаючись глибоко в стіни. Що ж робити? В першу чергу, швидше знайти джерело вогкості .
2
По-друге, викликати працівників свого ЖЕУ для перевірки всіх вентиляційних каналів. Якщо цвіле місце знайдено, потрібно здерти на тому місці шпалери, повністю прибрати всю зіпсовану штукатурку, обробити уражену зону спеціальним засобом проти цвілі, знову заштукатурити, пофарбувати або наклеїти шпалери. Не завадить антіплесень пройтися два і більше разів у міру висихання, а вже потім заштукатурити.
3
Якщо запах вогкості відчувається у ванній, добре б встановити там Електросушарка, який не тільки рушники сушити буде, а й повітря.
4
«Сховати» запах вогкості допоможе порошок хлористого кальцію (СаСI2). Його потрібно насипати у відкриту тару і розставити по кутах.
5
Також не завадить встановити в квартирі додатковий витяжний вентилятор для ретельного провітрювання.
6
Але всі ці засоби хороші, коли проблема всередині квартири. Якщо ж постійне джерело вогкості зовні будинку, то тут робота тільки для працівників ЖЕУ. Негайно звертайтеся до них. Пам'ятайте, на кону ваше здоров'я. Сирість з ним жартувати не буде.
Сирість в квартирі або в приватному будинку - це не тільки некрасиві плями і неприємний запах, це ще й грибок і пліснява, які можуть спровокувати безліч важких заболеваній.Обично для видалення вогкості слід встановити її джерело. За своїм виникненню вогкість різниться трьох видів: конденсат, проникаюча вогкість і піднімається вогкість.
Інструкція
1
Конденсація проявляється виступанієм на стінах і трубах крапельок вологи. Для усунення конденсації в приміщенні перевірте ефективність вентиляції, встановіть додаткову вентиляцію, якщо необхідно.
2
Після просушування приміщення, видаліть сліди грибка і цвілі. Обробіть стіни металевим скребком та насиченим розчином мідного купоросу. Просушіть приміщення, пофарбуйте його спеціальною фарбою з додаванням антисептика або побілите спеціальної побілкою.
3
Видаліть запліснявілі шви між керамічною плиткою і зробіть нову затірку. Регулярно провітрюйте приміщення.
4
Проникающая і піднімається вогкість характеризуєтьсявиникненням темних плям вологи та плісняви після дощу або вологої погоди. При візуальному огляді стін зовні можна помітити їх намокання та освіта водоростей. Проникаюча або піднімається вогкість вимагає більш істотних способів усунення. Ними можуть бути нанесення гідроізоляційного шару на внутрішню поверхню стіни або підлоги або застосування спеціальної гідроізоляційної плівки з поліпропілену. Для нанесення гідроізоляційного покриття сьогодні можна використовувати двокомпонентну епоксидну смолу. Очистіть вологу поверхню стіни щіткою, приберіть з підлоги стоячу воду. По можливості просушіть покривається поверхня.
5
Гарненько перемішайте всі компоненти епоксидного розчину будівельним міксером, дотримуючись інструкції на упаковці. Пензлем нанесіть перший горизонтальний шар покриття. Слідкуйте, щоб покриття було суцільним, без проміжків.
6
Після висихання нанесіть пензлем вертикальний шар покриття, також стежачи за відсутністю непрокрашенних проміжків. Після висихання гідроізоляційного покриття стіну можна пофарбувати або поштукатурити. Установка поліпропіленової плівки - більш складний процес, оскільки може зажадати пристрої водовідведення та відкачування води з-під плівки.