Як заповнити рецензію.

Рецензія є різновидом літературної форми, її часто використовують в критиці та маркетингу. Є тільки один ідентичний закон написання та побудови викладу тексту - він повинен бути логічним. І не важливо, що тематика може мати суттєві відмінності. Слід пам'ятати, що рецензія - це короткий аналіз всього твору. Сам зміст може бути великим. Саме тому головні критерії в тексті, за якими його оцінюють - це чітке, ясне виклад.
Інструкція
1
Для початку слід вивчити твір або товар, це стосується тих випадків, коли потрібна споживча або експертна рецензія в маркетингу.
2
Пам'ятайте головне - рецензію не можна скласти, лише поверхово переглянувши матеріал, оскільки буде потрібно привести аргументовану думку від себе, позначити конкретну ідею. А такий аналіз не можна написати, не знаючи цитат, конкретно описаних подій і не вивчивши властивості сюжету або композиції. Найбільш продуманий варіант - це читати твір і позначати важливі події в ході ознайомлення.
3
Починається рецензія з огляду змісту твору. У цій частині тексту рецензент залишає свою особисту думку. Такі фрази, як «Я так розумію» або «Моя думка» будуть не доречні, якщо ви - початківець рецензент. Такі репліки може дозволити тільки автор, який заслужив собі ім'я досвідом і багатьма своїми роботами. Його особистість відразу впізнавана в певних колах. Окрему думку, яка справило на вас твір, можна виразити через інші відсторонені вислови, не стосуються вашої особистості.
4
Всі інші частини в рецензії будуть побудовані на критиці. Але правильно заповнена рецензія - це не обов'язково твір, який тільки лають. Критика - це правильний аналіз, оцінний результат, і вона може мати позитивну оцінку. Працюючи над критичної частиною рецензії, слід ретельно аналізувати текст, кінострічку або який-небудь товар. Головне - виявити властивості, позначити характеристики, позначити жанр, вловити зміст та ідею. Знайти, як висловлюється ідея не тільки в композиції і назві, але і побачити ідею в самому сюжеті чи формі.
5
Якщо вашим завданням є зробити аналіз фільму, то важливим буде позначення акцентів, які робить режисер і оператор. Це той випадок, коли вам доведеться відзначити такі деталі, які зайвий раз покажуть, що ви добре знаєте матеріал і дуже уважні. Тут не завадить у вигляді алегорії згадати рушницю, яке висіло на стіні, але обов'язково повинно було вистрілити в кінці фільму.
6
Без хорошого результату не буває відмінною рецензії. Підводите підсумок - значить слід ще раз зробити акцент на ідеї твору. Ось тепер буде доречним дати творові свою оцінку і піднести свої думки, як точку зору. Ви вправі як професіонал або знавець своєї справи написати підсумок рецензії і позначити значимість твору в мистецтві, позначивши його моральну цінність і актуальність.
Зверніть увагу
Рецензія у своїй традиційній формі - це відгук або аналіз будь-якого твору, викладеного художньою мовою. Це може бути як літературний твір, так і кіномистецтво. Правильно заповнена рецензія має два покликання: перша її завдання - розкривати зміст твору, друге завдання - оцінка цінності, актуальності твору, повне осмислення ідеї.
Корисна порада
Грамотні аргументи також мають цінність. Ідеально заповнена рецензія - це розумно вибудовані паралелі за жанрами і творам того ж автора, а також правильно зіставлені ідеї та форми їх вираження. Так визначають, яку відвести роль тексту, або місце кінострічки в мистецтві. Однак не так просто оцінити товар, якщо немає знань і досвіду, застосовуваного до даної продукції.