Як визначити якість меду.

Вибрати хороший мед на ринку або в магазині - справа не з легких. Сортів цього цілющого ласощі в Росії більше 200, і кожен з них по-своєму унікальний. Але головне в такій покупці - це не красива назва сорту. Адже якщо ви купите «неправильний» мед, то не просто втратите гроші, але і можете нанести шкоду здоров'ю. Спочатку перевірте якість продукту.
Вам знадобиться
  • Літр меду, столова ложка, стакан, коров'яче молоко, кілька крапель йоду, оцту і нашатирю, ваги, аркуш паперу, шматок хліба і дріт з нержавійки.
Інструкція
1
Потримайте мед під рту.Лучше всього спробувати зразок продукту з дна тари.Вкус його буде залежати від сорту. Приміром, липовий мед дуже солодкий, а вересковий і тютюновий злегка гірчать. Повинно зачинившись в горлі. У роті якісний натуральний мед повністю розчиняється! Ніяких частинок на мові залишитися не должно.Карамельний присмак говорить про те, що вже загусло ласощі розтопили. Швидше за все, корисних речовин у ньому майже не збереглося. Специфічний смак солоду буває при додаванні паді (виділення комах і рослин). Якщо ж мед нагадує підсолоджену воду, - це перероблений бджолами цукровий сироп. Капніть такого «цукрового» медку в підігріте молоко, і воно згорнеться.
2
Вдихніть запах мёда.Душістий аромат вкаже на натуральність продукту. Запах його залежить, насамперед, від рослини-медоноса. Малиновий мед ніжно пахне квітками малини, донниковий - ваніллю. А ось при бродінні і сильному нагріванні, додаванні патоки і цукру медовий запах улетучівается.Обоняніе може обдурити: якісний мед з конюшини, іван-чаю, ріпаку або білої акації майже не пахне.
3
Огляньте вміст банкі.Натуральние медові відтінки - від світло-жовтого до темно-коричневого. Штучний мед майже прозорий. До речі, акацієвий сорт теж дуже світлий, а в густому стані белеет.Заметілі осад - в продукт щось подмешено. Це можуть бути цукор, патока, крохмаль або інші сторонні компоненти. А ось шматочки комах, пилку і трав не обов'язково говорять про якість товару. Недбайливі продавці часто підмішують їх спеціально, «для натуральності» .Разбегающіеся бульбашки і піна - ознака бродіння незрілого меду. Його викачали до того, як бджоли закрили стільники воском. Корисних речовин в ньому не вистачає, а зайва волога не випарувалася. Натуральний зрілий мед не може заграти, він бактерицидний!
4
Проведіть прості тести.Мед штучний або незрілий, якщо: • Ви занурили в нього ложку і стали обертати в горизонтальному положенні. Мед не «намотався» і не потягнувся вниз безперервною стрічкою, а закапав і потік. Він одразу злився з вмістом банки, не утворюючи «горочки». • Літр меду (мінус вага тари) важить менше 1, 4 кг. • Потримали в меду шматок хліба - він намок, а не затвердів. • капнув медом на папір, а вона намокла. • Мед загус наполовину - верхній шар залишився рідким. • Мед простояв довгий час і взагалі не загустел.В кінці жовтня якісний натуральний мед повинен бути «сів», зацукрувався. Правда, акацієвий сорт загусне лише навесні, а вересковий стане схожим на желе.
5
Перевірте мед на утримання прімесей.В нього подмешени сторонні компоненти, якщо: • Столова ложка меду в склянці води повністю розчинилася, з'явилися осад і спливли частинки. • Злили воду і капнули на отриманий осад оцтом - виділився вуглекислий газ (подмешен крейда). • Крапля йоду - і мед посинів (є крохмаль або пшеничне борошно). • Нашатирний спирт обережно капнули на 50% -ний розчин меду, він став темно-жовтим (патока). • Розпечену дріт з нержавійки опустили в мед - налипнула клейка масса.Чтоби бути остаточно впевненим у купівлі, питайте у продавця сертифікати якості, у пасічника - ветеринарне свідоцтво та паспорт пасіки.
Зверніть увагу
Ознайомтеся з існуючими сортами! Інакше, замість дорогого і цілющого ласощі, можна купити небувалий мед з фундука, обліпихи, дині або кавуна.
Корисна порада
Краще купити трохи меду на пробу, а потім запастися їм у перевіреного продавця. Хороший товар можна знайти на ярмарках меду, в спеціалізованих магазинах і на пасіках.