Як зробити рекорд з віджимання.

Якщо ви вирішили поставити рекорд по віджиманням, для початку слід визначитися, якими саме віджиманням і ви збираєтеся зайнятися. Віджиматися можна просто від статі, а можна від брусів. Ви можете займатися віджиманням і, стоячи на одній руці, на кулаках, на пальцях, з прямими ногами або вставши на коліна.
Інструкція
1
Визначившись з типом віджимань, слід обміркувати, який конкретно рекорд ви хотіли б поставити - світовий, особистий або, приміром, серед своїх друзів. Далі варто визначитися і з умовами - чи будете ви віджиматися на час (хто швидше), випробовуючи витривалість (хто довше) або на кількість (хто більше).
2
Якщо ви не хочете обмежуватися особистими рекорд ами або рекорд ами серед друзів, варто дізнатися, які рекорд и по віджиманням взагалі існують в світі. Приміром, відомий англійський рекорд змін по віджиманням лежачи Педді Дойл, який зміг віджатися 4100 раз, при цьому до його спини був прив'язаний ящик вагою 23 кілограми. Йому належать і інші рекорд и. Він зумів виконати підряд 7860 віджимань, в годину він може віджатися 1700 разів, а в добу 37000 разів.
3
В віджиманнях задіяні практично всі м'язи людського тіла. Однак тільки дві з них - грудна і трицепси виконують динамічну роботу по зміні положення тіла, а решта напружені статично - з їх допомогою тіло може триматися прямо.
4
Існують наступні види віджимань від підлоги: 1) Віджимання з вузькою постановкою рук. Такі віджимання діють, в основному, на трицепси і внутрішню область грудних мишц.2) Віджимання з широкою постановкою рук, спрямовані на середню частину грудних мишц.3) Віджимання вниз головою, коли ноги ставляться вище по відношенню до голови, примушують працювати верхню частину грудних мишц.4) Віджимання з колін - полегшений варіант отжіманій.5) Віджимання з подскоком.6) Віджимання на одній руці.
5
Якщо ви взяли поставили собі мету стати рекорд змінити по віджиманням, вирішите, як саме ви хочете віджиматися, яких результатів домогтися, наполегливо тренуйтеся, і ви досягнете того , що бажаєте.